Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 25d. 13:30

Lietuviams Tailandas įvedė bevizį režimą: ką dar svarbu žinoti?

Tailandas
123rf.com nuotr. / Tailandas

Praėjusią savaitę paskelbta, kad nuo šių metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šioje šalyje 30 dienų būti be vizos.

Ką reikėtų žinoti daugiau, aiškina Tailandieciai.lt:

  • Atvykus į Tailandą tiesiog stojate į bendrą eilę (ne visa on arrival), vietoj anksčiau klijuojamos vizos tiesiog gausite sienos kirtimo antspaudą. Jums teks parodyti išvykimo iš šalies per 30 dienų lėktuvo bilietą. Be jo į šalį greičiausiai nebūsite įleidžiami. Tai yra labai svarbu.
  • Jei atvykstate į Tailandą iki 2019 m. balandžio 14 d. galioja sena vizų gavimo tvarka. Daugiau informacijos apie šiuo metu galiojančią tvarką rasite čia.
  • Jei šalyje norite išbūti ilgiau nei 30 dienų, tokiu atveju jums reiktų pasigaminti 60 dienų vizą toje šalyje, kurioje esate. Šią vizą galite prasitęsti Tailande dar 30 dienų. Taip pat ir toliau galios daugkartinio įvažiavimo vizos. Apie šias Tailando vizas informacija čia.
  • Jei atvykstate su vaiku, ir liksite šalyje daugiau nei 30 dienų, jam vizos gaminti nereikia – į šalį jis papuls su beviziu režimu, o iki 18 metų jokios baudos už užsibuvimą šalyje vaikams nėra taikomos (svarbu, kad tvarkingos tėvų vizos būtų).
  • 30 dienų vizą galima pratęsti dar 30 dienų bet kurioje Tailando migracinėje tarnyboje. Tokio pratęsimo kaina 1900 Thb.
  • Šią vizą du kartus galima prasitęsti kirtus sieną dar 30 dienų (pvz. nuvažiuojat iki Malaizijos sienos, pereinat į Malaizijos pusę ir iškart grįžtat į Tailandą, taip galima Tailande išbūti iki 90 dienų). Toks pratęsimas nieko nekainuoja.
  • Pasinaudojus šiais dviems būdais, Tailande su nemokama viza ir 1 mėnesio pratęsimu galėsite išbūti šalyje iki 120 dienų.

Turite klausimų? Užduokite juos grupėje Tailandas iš pirmų lūpų arba komentuokite po straipsniu Tailandieciai.lt puslapyje.

Visa atnaujinta kelionių po Tailandą informacija – paruoštuose ir atrinktuose Tailando maršrutuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:34
05:58
03:39

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje