Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 13d. 21:01

Kristina jau apsilankė turistus dar nenoriai įsileidžiančiame Tailande: kaip atrodo atostogos Pukete?

Kelionė Tailande 15MAX
Asm.archyvo nuotr. / Kelionė Tailande
Lėktuvui nusileidus Pukete atsiduriu medicinos darbuotojų rankose. Kad galėčiau išeiti iš oro uosto, man atliekamas PGR tyrimas ir nuskenuojama „Mor Chana“ programėlė, kurią telefone įsidiegiau dar prieš išvykdama iš Lietuvos. Tokiomis taisyklėmis tajai saugosi nuo koronaviruso. Formalumai sutvarkyti – pirmyn į tropines atostogas. Tiksliau sakant – į viešbutį laukti tyrimo rezultato. Šis scenarijus dabar taikomas visiems atvykstantiems užsieniečiams pagal „Phuket Sandbox“ (Puketo smėlio dėžės) programą.

Kelias pasisuka į „Angsanos“ viešbutį Lagunos mieste, turintį SHA+ sertifikatą. Pandemijos metu Tailande įvesti SHA sertifikatai išduodami tik aukštą higienos lygį palaikančioms turizmo srities ir paslaugų įmonėms, ir tik tokios įstaigos turi teisę dirbti su turistais.

Keletą kartų per savaitę atnaujinamas SHA įmonių sąrašas skelbiamas internete, jame yra per 5 tūkstančius viešbučių, iš kurių didžioji dalis – SHA+. Tokiame ir reikia rezervuotis vietą pirmosioms 7 arba 14 nakvynių Pukete, o vėliau galima rinktis ir SHA viešbučius (be pliuso).

Lotosų ežerėliai

Nors nesulaukus PGR tyrimo rezultato iš kambario išeiti negalima, laukimo laikas neprailgsta: dviejų aukštų „Angsanos“ apartamentai su dviem erdviais balkonais, atsiveriančiais į raudonais lotosais pražydusią lagūną, su tokiais pačiais namukais ant polių aplinkui.

Pasėdžiu tai viename, tai kitame balkone su puodeliu arbatos ir ananasų pyragėliu, kurių ant stalo apdairiai paruošta visa lėkštė, kad belaukiant skrandis neišvarytų iš kambario. Kol apžiūriu naujas valdas, kuriose gyvensiu savaitę, iš registratūros telefonu pasiekia ir neigiamas testo atsakymas. Dabar galiu išeiti ir apsidairyti, kur patekau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje