Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvių pora pasiklydusi Pietryčių Azijoje

Lietuvių poros nuotykiai Pietryčių Azijoje
Armino Vaškio nuotr. / Lietuvių poros nuotykiai Pietryčių Azijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Jaunai lietuvių porai Raimondai ir Arminui Vaškiams 2014 metų pradžia simboliškai sutapo su judviejų naujo gyvenimo etapo pradžia. Daugiau nei prieš tris mėnesius pora susikrovė kuprines ir pradėjo kelionę aplink egzotiškąją Pietryčių Aziją. 10 šalių per 6 mėnesius – tokį kelionės planą Raimonda ir Arminas savarankiškai jau įpusėjo įvykdyti ir savo entuziazmu bei nuoširdumu įkvėpė jų kelionės dienoraštį sekančius draugus ir nepažįstamus, pasaulio pažinimo ištroškusius smalsuolius. Tai jauna Lietuvių sutuoktinių pora, nusprendusi mesti savo darbus, užtikrinančius komfortišką gyvenimą ir pasiryžusi visiškai atsiduoti naujiems gyvenimo patyrimams ir išbandymams.

Kelionė kupina ekstremalių nuotykių, įspūdžių ir stebina nepakartojamomis vietomis, kurias kaskart atranda pora. Prikauptas pilnas bagažas nuotraukų perteikia tik nedidelę dalį unikalios Pietryčių Azijos gamtos grožio ir vietos gyventojų gyvenimo būdo. Malaizijos kalnuose, esančiose arbatos plantacijose, šviežios arbatos ragavimas, geriausi Tailando paplūdimiai ir susidūrimas akis į akį su Bangkoko neramumais, juokingi nesusipratimai Kabodžijoje bei neatrasti jos rojaus kampeliai, kuriuose pora mokė vietos vaikus Lietuviu kalbos, Laoso atrasta nuostabi laukinė gamta bei nuoširdūs žmonės ir didelis netikėtas iššūkis Vietnamo kalnuose – visa tai tik dalis to, ką įpusėjus savo kelionei patyrė Raimonda su Arminu.

Keliaujantys iš savo santaupų ir savo kelionės patirtimi norintys pasidalinti su visais, kurie seniai svajoja, bet vis nedrįsta išsiruošti į akistatą su nepažintais pasaulio kampeliais, Raimonda ir Arminas nori parodyti pigiausius keliavimo būdus. Pora nori aplankyti ir atrasti kuo daugiau nuostabių vietų Azijoje ir perteikti žinias kitiems. 

Armino Vaškio nuotr. /Lietuvių poros nuotykiai Pietryčių Azijoje
Armino Vaškio nuotr. /Lietuvių poros nuotykiai Pietryčių Azijoje

Optimistiškai paskaičiuotos santaupos pradeda tirpti sparčiau nei manyta, įėjimai į nacionalinius parkus, kur yra patys gražiausi vaizdai, bei transportas atima didelę dalį pinigų. 

Ieškoma rėmėjų ar žmonių susidomėjusių šia kelione ir norinčių sužinoti daugiau apie Aziją bei pamatyti nepakartojamų vaizdų. Priimamos bet kokios aukos keliautojų puslapyje www.trevolta.com/travels/HAVE-LESS-DO-MORE-BE-MORE-11742 Kelionės tikslas kuo daugiau sužinoti apie šalis, kurias pora aplankys , susipažinti su tų kraštų žmonėmis jų kultūra bei papročiais. Atskleisti neapsakomą gamtos grožį ir visas sukauptas žinias pasidalinti su pasauliu. Mėgėjiškas aprašymas anglų bei lietuvių kalba su patarimais kaip ir kur keliauti pigiau, nuotraukos bei daug daugiau kelionės įspūdžių jūsų laukia internetiniame dienoraštyje www.anrtravels.blogspot.co.uk.

Armino Vaškio nuotr. /Lietuvių poros nuotykiai Pietryčių Azijoje
Armino Vaškio nuotr. /Lietuvių poros nuotykiai Pietryčių Azijoje

Kontaktai dėl papildomos informacijos: Arminas Vaškys (Fotografas, maršrutų planuotojas , blogo įkūrėjas) Arminvaskys@gmail.com.

Raimonda Vaškienė (aprūpinimas apsistojimu, maršrutų planavimas, buhalteriniai kelionės reikalai). rajmunt@gmail.com www.anrtavels.blogspot.co.uk

Komentarai
Temos Azija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje