Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 19d. 12:05

Lietuvių rytas JAV: į namus įsmukę trys meškiukai iškraustė šaldytuvą

Meškiukai lietuvių name Kalifornijoje
Meškiukai lietuvių name Kalifornijoje

Nesmagu, kai kambariokai neatsiklausę suvalgo tavo maistą iš šaldytuvo. Bet pykti nelabai yra ant ko, kai visą šaldytuvo turinį iššvarina trys meškiukai. Būtent tokį vaizdą ryte pamatė Kalifornijoje besilankantys lietuviai, kurie dalijasi filmuota medžiaga. „Visą mano „burgerių“ mėsą suvalgė“, – vaizdo įraše sako vienas. Ne tik mėsą, bet ir viską, ką rado – net ledus išsinešė į lauką pabaigti laižyti. 

„Esu studentas iš Vilniaus, ir išvykau vasarai su „Work and travel“ programa į JAV padirbėti. Gyvename name Kalifornijoje, Saut Leik Tahou miestelyje. Šiose apylinkėse yra daug meškų, ir jos mėgsta vogti maistą iš konteinerių, o kartais ir iš namų. Būtent taip ir nutiko mums vakar ryte. Trys maži meškiukai su mama atėjo į mūsų namą ir apšvarino šaldytuvą“, – laiške 15min rašė Pijus.

Pirmieji pamatyti vaizdai lietuvius, kaip matyti iš vaizdo medžiagos, ne taip ir išgąsdino, tik buvo be galo netikėti – būdami ant laiptų jie pamatė pirmame aukšte virtuvėje šeimininkaujančius meškiukus. Padarę tvarką šaldytuve jie dar palypėjo šiek tiek laiptais aukštyn, o tuomet su ledų indeliu prigulė prieangyje.

Vienam iš jaunuolių iškart dingtelėjo, kad, jeigu yra mažyliai, tuomet kažkur šalia turi būti ir mama. Taip ir buvo – jie vos spėjo užtrenkti pagrindines duris, už kurių buvo ji. Tuomet tiek meška, tiek lietuviai pribėgo prie lango, tik iš kitų pusių – pamatę už stiklo ant palangės pasirėmusį galingą žvėrį, jie net atšoko.

Lauke stebėdami meškų šeimą jaunuoliai sunkiai galėjo patikėti vaizdu. „Širdis vos neiššoko“, – girdima, kaip sako vienas. „Atsikėliau, nes kažkas dužo. Pagalvojau, ar kažkas girtas, ar kas...“, – kalbėjo kitas.

Jie vėliau iškvietė pareigūnus, kurie pagavo laukinius žvėris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje