Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 17d. 19:39

Rimvydas Širvinskas-Makalius: „Norite gerų prisiminimų? Apsistokite hosteliuose“

Rimvydas Širvinskas-Makalius
Asmeninio albumo nuotr. / Rimvydas Širvinskas-Makalius

Kelionių organizatorius ir keliautojas Makalius jau nuo 2009 metų smarkiai prisideda prie lietuvių emigracijos masto didinimo. Aišku, tai tik juokai, tačiau iš tiesų po šiuo slapyvardžiu besislepiantis Rimvydas Širvinskas įkvėpė lietuvius keliauti daug dažniau bei pigiau.

Su Makaliumi kalbėtis apie keliones galima valandų valandas: tiek kalbant apie patirtas istorijas kelyje, tiek apie išbandytus keistus patiekalus, tiek apie įdomius įspūdžius, kuomet tekdavo apsistoti pas kitus žmones.

Greitai 26-ąjį gimtadienį švęsiantis Rimvydas kalbėdamas su projektu „Kvepia kelionėm“ atskleidė, jog kelionės jį vis dar džiugina taip pat, kaip ir prieš penkerius metus, kai pats pradėjo aktyviai keliauti ir siūlyti pigias keliones kitiems. Tačiau dabar stengiasi jomis nepiktnaudžiauti.

„Pastaruoju metu man sunku atskirti atostogas nuo darbo, nes aš savo pomėgį paverčiau darbu. Kol kas aš netgi tuo labai džiaugiuosi, nes važiuodamas dirbti aš tuo pačiu metu ir pasiilsiu. Dabar jau stengiuosi kartais save pristabdyti. Mano didžiausia baimė yra „nepersūdyti“ kelionių, nes kažkada man jų buvo per daug“, – projektui „Kvepia kelionėm“ pasakojo R.Širvinskas.

„Man labai svarbu bendrakeleiviai, kelionėje sutikti žmonės bei maistas“, – „šventąją trejybę“ išvardijo Makalius.

Kai esi žmogus, aplakstęs daugiau nei pusę pasaulio, daug kur buvęs net ne po vieną ar du kartus, kyla klausimas: kas tave vis dar „veža“ kelionėse?

„Man labai svarbu bendrakeleiviai, kelionėje sutikti žmonės bei maistas“, – „šventąją trejybę“ išvardijo Makalius.

Makalius dažniausiai pavadinamas kelionių ekspertu. Todėl negalėjome praleisti progos užduoti turbūt jam jau nusibodusį klausimą apie patarimus keliautojams.

„Keliones planuoti savarankiškai. Palikti vietos nuotykiams. Neapibrėžti visko kažkokiame griežtame grafike. Nesusipirkti iš karto visų bilietų, kortelių ar dar kažko, – rekomendavo Makalius. – Kitas patarimas: jeigu tikrai norite parsivežti pačius geriausius prisiminimus, tai dažniausiai jie nutinka hosteliuose.“

Vaizdo interviu Makalius taip pat papasakojo apie savo patirtį su „Airbnb“, kuriozišką skrydį su kate, norą įsigyti sodybą Kretoje, netikėtai kitame pasaulio krašte sutiktus pažįstamus bei „Makaliaus“ agentūros pradžią.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje