Dabar populiaru
Publikuota: 2021 gegužės 7d. 18:01

Grįžtantieji į Jungtinę Karalystę atrado būdą, kaip išvengti saviizoliacijos viešbučiuose

Pavasaris Stambule
Zumapress/Scanpix nuotr. / Pavasaris Stambule
Iš „raudonojo sąrašo“ šalių į Jungtinę Karalystę (JK) grįžtantys keleiviai surado būdą, kaip išvengti privalomos 10 dienų saviizoliacijos viešbučiuose ir sutaupyti šimtus svarų sterlingų.

Pagal dabar galiojančią tvarką, iš „raudonojo sąrašo“ šalių grįžtantys JK arba Airijos gyventojai privalo karantinuotis vyriausybės patvirtintuose viešbučiuose ir patys susimokėti už gyvenimą juose.

Minėtos taisyklės taikomos tik žmonėms, kurie iš „raudonojo sąrašo“ šalių į JK sugrįžo per pastarąsias 10 dienų. Kitaip tariant, iš „raudonojo sąrašo“ į JK grįžtantiems žmonėms tereikia 10 dienų praleisti trečiosiose šalyse ir iš jų jau vykti į JK, kur galės saviizoliuotis savo namuose. Vienais iš tokių „vartų“ į JK tapo Turkija.

Turkija tapo itin patrauklia laikinąja stotele JK gyvenantiems Pakistano, Indijos ir Bangladešo piliečiams, kurių gimtosios šalys įtrauktos į „raudonąjį sąrašą“.

Palyginimui, praleisti 10 dienų Turkijos viešbučiuose kainuoja nuo 450 svarų sterlingų arba 1 300 svarų sterlingų mažiau nei britiškuose viešbučiuose, o kai kurie JK gyventojai sugebėdavo 10 dienų praleisti Turkijoje už 100 svarų sterlingų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

ANGLIJA.today

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje