Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 22d. 10:58

Į kompensacijas pretenduos 184 „Voyage-Voyage“ klientai, kurių nuostoliai viršija 285 tūkst. eurų

Kelionių organizatoriaus „Voyage-Voyage“ biuras
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kelionių organizatoriaus „Voyage-Voyage“ biuras

Šią savaitę veiklą nutraukęs kelionių organizatorius „Voyage-Voyage“ be kelionių paliko 184 turistus, kurių patirti nuostoliai viršija 285 tūkst. eurų. Ši suma gerokai didesnė nei įmonės draudimas, siekiantis 91 372,70 eurų. Tiesa, dėl kompensacijų kol kas kreipėsi tik 38 žlugusio kelionių organizatoriaus klientai. Kiti tai padaryti gali iki liepos 3 dienos.

Antradienį UAB „Voyage-Voyage” vadovas ir vienintelis akcininkas Darius Tolušis Valstybiniam turizmo departamentui (VTD) pateikė informaciją apie įmonės prisiimtus įsipareigojimus turistams.

Jo pateiktais duomenimis, kurie šiuo metu dar tikslinami, „Voyage-Voyage” yra sudariusi sutartis su 184 turistais, kuriems padaryta nuostolių suma viršija 285 tūkst. eurų. Tai yra daugiau nei įmonės draudimui numatyta suma, kuri yra 91 372,70 eurų.

VTD yra gavęs 38 turistų pretenzijas dėl „Voyage – Voyage“ nevykdytų įsipareigojimų. Pagal šias pretenzijas prašoma kompensuoti suma yra 91 156,85 eurų.

Siekiant kuo operatyviau vykdyti nuostolių kompensavimo procedūrą, Turizmo departamento darbuotojai ragina šio kelionių organizatoriaus klientus pateikti prašymus dėl patirtų turistų nuostolių per 3 mėnesius, iki liepos 3 dienos.

Tiesa, nustatytas terminas gali būti pratęsiamas, įvertinus ikiteisminio tyrimo institucijų spendimus dėl UAB „Voyage-Voyage“.

Šiuo metu VTD yra gavęs 38 turistų pretenzijas dėl „Voyage – Voyage““nevykdytų įsipareigojimų. Pagal šias pretenzijas prašoma kompensuoti suma yra 91 156,85 eurų.

Turizmo departamento direktorė Jurgita Kazlauskienė teigė, kad tai yra turistų prašymuose nurodyta suma, kurios dydžio pagrįstumas, siekiant mokėti draudimo išmoką, dar bus vertinamas.

Priminsime, kad UAB „Voyage-Voyage“ veikla apdrausta „BTA Insurance Company“, galioja nuo 2015-02-27 iki 2016-02-26, draudimo suma 91 372,70 eurų.

Apie tai, kad sustabdo savo veiklą, bendrovės vadovas D.Tolušis pranešė balandžio 17 d. Pirmadienį, balandžio 20 d., VDT panaikino įmonei išduotą veiklos pažymėjimą. Tai padaryta paties bendrovės direktoriaus prašymu, kuris nurodė, kad įmonė nebepajėgi vykdyti finansinių įsipareigojimų savo partneriams ir klientams.

Bendrovėje „Voyage-Voyage“ šiuo metu atliekamas vidaus auditas. D.Tolušis nurodė, kad įmonei inicijuojamas bankrotas. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje