Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 20d. 11:21

Italai baisisi Romos egle: „Atrodo kaip tualeto šepetys“

Kalėdinė eglė Romoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kalėdinė eglė Romoje

Romos gyventojai siunta – kaip jų mieste gali stovėti tokio baisumo Kalėdų eglė? Nudžiūvusi eglė jau pavadinta „Spelacchio“ – „plika“, „nusususia“.

Kaip rašo „The Guardian“, medis nudžiūvo ir numetė savo spyglius praėjus dviem savaitėms po to, kai buvo pastatytas Italijos sostinės Piazza Venezia. Vietos gyventojai šaiposi, kad jis tapo amžinojo miesto amžinojo nuosmukio simboliu.

„Tai pasityčiojimas. Net skauda žiūrint į šią Kalėdų eglę“, – sakė vienas Romos gyventojas, medį palyginęs su nupešta višta.

„Kaip jie gali tai pastatyti tokioje sostinėje kaip Roma?“ – piktinosi viena moteris. „Romos eglė yra sostinės būklės metafora“, – rašė kitas italas „Twitter“ tinkle.

Kaip rašo Italijos laikraštis „Il Messaggero“, preliminarus tyrimas rodo, kad medis nebuvo tinkamai paruoštas atgabenimui į Romą iš Dolomitų, kuriuose augo.

Daug Romos gyventojų dėl tokios gėdingos eglės kaltina merę Virginią Raggi, kuri jau kurį laiką kritikuojama dėl prastos miesto būklės.

Pastaraisiais metais Romoje gausėja problemų – gatvės duobėtos, miesto parkai ir sodai prastai prižiūrimi, gatvėse gausėja šiukšlių krūvų. Net popiežius Pranciškus yra sukritikavęs tai, kaip tvarkomasi mieste.

20 metrų eglė turėjo atnešti į miestą šventinio džiugesio, tačiau tik dar labiau supykdė gyventojus. Medžio atgabenimui iš Italijos šiaurės buvo išleista beveik 50 tūkst. eurų

Italijos spauda irgi negaili kritikos – „Il Messaggero“ ją pavadino nacionaline gėda. „Rusijoje mūsų mirštančią eglę net pavadino tualeto šepečiu“, – rašo leidinys.

Romos gyventojai ne vieninteliai, besipiktinantys savo egle. Pavyzdžiui, Beiruto oro uoste pastatyta „eglė“ po kritikos lavinos buvo išardyta.

Tuo tarpu kanadiečiai nusprendė viską paversti juokais – po praėjusiais metais pašaipų sulaukusio medžio jie šiemet Kalėdų eglę tyčia pastatė kreivą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje