Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 rugsėjo 17d. 06:47

Jamaikos ūkininkai turistus į šalį vilioja nelegaliais „kanapių turais“

Meksikos karių sunkvežimis prie marihuanos plantacijos
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Prie marihuanos plantacijos

Vos ne kiekvienas turistinis regionas turi savo „cinkelį“: vienur žmonės traukia pasivaikščioti po muziejus ar aplankyti lošimo namus, kitur – susituokti ar romantiškai praleisti laiką su išrinktaisiais, dar kitur – paragauti tradicinių patiekalų ar apvalyti savo sielą. Tačiau, turbūt, nei vienas regionas dar nesiūlo to, už ką sodinama į kalėjimą. O štai Jamaikos ūkininkai siūlo. Jie susivienijo ir nutarė turizmą šalyje skatinti „kanapių turais“, skelbia „The Daily Mail“.

Šie turai nėra legalūs ir teisėti, tačiau būtent jie pritraukia didžiausią saloje besilankančių turistų dėmesį. Neįprasti turai vyksta per tokiose žymiose vietose kaip Nine Mile – mažytyje reggae muzikos legendos Bobo Marley gimtąjį miestelyje. Čia „dreduoti“ vyrai palydi smalsuolius turistus į fermas, kur auga tamsiai žalia marihuana. 

Panašūs turai turistams siūlomi ir kitose Jamaikos vietose. Štai turistiniame Negril miestelyje veikia net kelios įmonės, siūlančios apsilankyti „žolytės“ plantacijose. Kai konkurencinė kova tarp šių vietos ūkininkų užvirė dar aršiau, viena jų ėmė reklamuoti savo turus YouTube svetainėje.

VIDEO: Ūkininkai reklamuoja savo turus ir per YouTube

Jamaikos ūkininkų teigimu, populiariausi „žolytės“ turai tarp amerikiečių, vokiečių ir rusų turistų. Vidutiniškai vienam žmogui toks turas kainuoja 50 dolerių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje