TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Keleivių reakcija skrydžio metu išvydus atplyštančias lėktuvo salono sienas

Lėktuvo viduje
Youtube.com filmuotos medžiagos nuotr. / Lėktuvo viduje
Šaltinis: 15min
0
A A

Ne vienam keleiviui, skridusiam iš San Francisko į Dalasą, JAV suspurdėjo širdis išvydus plyšius lėktuvo salono sienose ir iš jų styrančias izoliacines medžiagas. „American Airlines“ reisas buvo priverstas grįžti į San Fransiską ir leistis avariniu būdu.

Keleiviai pasakojo, kad iš karto suprato, jog pakilimas buvo neidealus. Visas „Boeing 757“ lėktuvo fiuzeliažas smarkiai drebėjo ir skleidė spragsinčius garsus. Visi dar labiau išsigando, kai šoninės salono sienos atšoko ir orlaivio viduje pasikeitė slėgis. Kaip teigė liudininkai, atšokančių plokščių garsas priminė boulingo kamuolių kritimą iš bagažo dėtuvių virš galvos. Buvo didelis triukšmas.

„Mes visi šaukėme skrydžio komandai: „Ateikite, pažiūrėkite, sienos griūva!“, – JAV žiniasklaidai pasakojo išsigandęs keleivis Jamesas Wilsonas. 

32 metų lenktynininkas sėdėjęs netoli atplyšusios sienos, taip pat pradėjo tiesiogiai pildyti savo internetinį dienoraštį nuotraukomis ir pasakojimu iš lėktuvo. Jis parašė žinutę ir savo žmonai, kuri turėjo pasitikti jį Dalaso oro uoste. Anot vyro, avarijos atveju ji bent būtų žinojusi, kas nutiko. Keleivis taip pat paprašė savo „Facebook“ draugų paskambinti žmonai, jei kartais ji negautų žinios. „American“ skrydžio 2293 metu lėktuvas prarado slėgį ir pradeda griūti. Melskitės už mus“, – išsigandusio lenktynininko žinutes socialiniuose tinkluose cituoja „Daily Mail“.

VIDEO: Keleivio filmuota medžiaga iš lėktuvo

Sėdintys prie kompiuterio J.Wilsono draugai sekė skrydžio trajektoriją internete ir siuntė palaikančias žinutes. „Net neįsivaizduoju, kas turėtų dėtis tavo galvoje. Maldos ir Dievo pagalbos jums leidžiantis“, – rašo vienas draugas.

Nors ir buvo išsigandęs, tačiau skrydžio dalyvis stengėsi išlikti ramus, net juokavo susirašinėdamas su draugais internete. 

Skrydžio kapitonas, stabilizavus slėgį salone, net buvo pranešęs, kad reisas tęsiamas ir lėktuvas leisis Dalase. Vis dėlto, pats apžiūrėjęs suirusį saloną, pilotas apsigalvojo ir ties Nevados ir Kalifornijos valstijų riba apsisuko atgal. San Fransiske lėktuvas buvo pasitiktas su gelbėjimo tarnybomis. Niekas iš 184 keleivių ir šešių įgulos narių nenukentėjo.

Džiaugsminga žinutę visiems pasiuntė ir J.Wilsonas: „Nusileidome!!!!“. Vėliau prie susirašinėjimo prisijungusi lenktynininko žmona padėkojo draugams už palaikymą ir tiek daug skambučių bei žinučių su informacija. 

„American Airlines“ atstovas Mattas Milleris teigė, kad tiriama sprogusių oro padavimo vamzdelių versija. Jis taip pat patikino, kad visas slėgis iš salono nebuvo dingęs, nes neiškrito deguonies kaukės.

„Mes turime puikius ir profesionalius skrydžio palydovus, kurie sugebėjo nuraminti žmones. Jie šioje situacijoje visus įtikino, kad tai tik kosmetinis defektas“, – pridūrė M.Milleris.

Aeronautikos inžinierius Robertas Ditchey naujienų agentūrai AP patvirtino, kad salono sienų plokštės nėra lėktuvo struktūros dalis ir „įtakos lėktuvo saugumui neturi“. Pats lėktuvas nugabentas į remonto dirbtuves, kur bus ištirtas šis įvykis ir orlaivis bus suremontuotas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje