Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 18, 14:00

Magiška vieta Vokietijoje – Kalėdų miestelis po senoviniu viaduku

Vokietija garsėja savo klasikinėmis Kalėdų mugėmis, kurios šventine nuotaika užlieja net ir mažiausius miestelius. Tačiau vienas Švarcvalde įsikuriantis kalėdinis miestelis išsiskiria magišku savo peizažu. Jeigu šiemet ir negalime to išvysti savo akimis, gražu bent pasižvalgyti nuotraukose ir pasižymėti ateities kelionėms.
Kalėdų mugė prie Ravenos tarpeklio
Kalėdų mugė prie Ravenos tarpeklio / Vida Press nuotr.

Ravenos tarpeklis (vok. Ravennaschlucht) netoli Breitnau ugnikalio kalėdiniu miesteliu tampa jau dešimtmetį. Po XIX a. geležinkelio viaduku, apsupto didingų Švarcvaldo girių, įsikuria stebuklinga šventinė mugė lyg iš žiemos pasakos.

Po tiltu išdygsta prekybininkų pastogės, taip pat jaukūs mediniai nameliai, kuriuose galima praleisti ir naktį, ledo čiuožykla, o lankytojus džiugina ir šviesų šou ant 40 metrų aukščio viaduko kolonų.

Mugės svečiai čia gali rasti papuošalų, dekoracijų, šventinių papuošimų ir kalėdinių patiekalų arba išbandyti tradicinį „degantį“ gėrimą Feuerzangenbowle. Netoliese įkurtas ir apšviestas takas, kuriame išrikiuotos žmogaus dydžio medinės skulptūros, kurios pasakoja Kalėdų istoriją.

Praėjusiais metais jubiliejaus proga Kalėdų eglė išpuošta rekordiniu skaičiumi lempučių – ant trijų kilometrų ilgio girliandų žybsėjo net 18 tūkst.

Ravenos tarpeklyje vykstanti Kalėdų mugė rengiama nuo 2010 m. Ją kasmet aplanko 40–50 tūkst. žmonių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje