Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Perspėjimas turistams: Europa streikuoja, peržiūrėkite kelionės planus

Belgijoje streikavo geležinkelių darbuotojai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Belgijoje streikavo geležinkelių darbuotojai
Šaltinis: 15min
0
A A

Lapkričio 14-ąją, daugelyje Europos šalių gyvenimas apmirs – čia paskelbtas visuotinis profesinių sąjungų streikas. Turistai susidurs su transporto problemomis, nebus vykdomos ekskursijos, neveiks muziejai ir parodos. Streikuoti ruošiasi Belgija, Graikija, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Čekija ir kai kurios kito Senojo pasaulio šalys, skelbia „The Telegraph“.

Sudėtingiausia bus tiems, kas planuoja keliauti traukiniais – Europos geležinkelių darbuotojai nusiteikę aršiausiai. Jų streikai žada užsitęsti.

Protesto akcijos skirtos parodyti Europos Sąjungos valdininkams, kad jų vedama ekonominė politika nėra efektyvi. Atvirkščiai, griežtas ekonomikų reguliavimas bei taupymo priemonės žlugdo visos Europos šalių gyvenimą.

Skelbiama, jog šis visuotinis streikas skirsis nuo įprastinių ir jau ne kartą rengtų protesto akcijų. Žadama, jog labiausiai streiko padarinius pajus būtent turistai ir keliautojai. Mat jei anksčiau streikai vykdavo vienoje ar kitoje šalyje, tai dabar jie vienu metu apims visą Europą. Prie visuotinių protestų žada prisijungti 36 Europos šalys.

Belgijoje protestuos geležinkelininkai ir kiti transporto sferos darbuotojai, Prancūzijoje ir Slovėjijoje vyks demonstracijos, Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje ir Portugalijoje žadami visuotiniai streikai. Anot susivienijusių profsąjungų, griežto ekonomikos reguliavimo pasekmės Europoje jau justi – čia įsiviešpatauja verslo stagnacija, didėja socialinė nelygybė.

Deja, net taikios demonstracijos daugelyje Europos mietų virsta susirėmimmais su policija. Taigi, turistai perspėjami laikytis atokiau nuo demonstracijų ir masinio susibūrimo vietų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje