Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 9d. 10:18

Stambulo oro uoste atidėto skrydžio į Vilnių keleiviai laukė kartu su O.Vyšniausko dainomis

Ovidijus Vyšniauskas Stambulo oro uoste laukdamas skrydžio surengė mini koncertą
Filmuko stop kadras / Ovidijus Vyšniauskas Stambulo oro uoste laukdamas skrydžio surengė mini koncertą

„Stambulo oro uostas. Atidėtas skrydis. Ne, ne ilgam – tik porą dainų spėjom sudainuot! Tautinis Lietuvos keleivių choras su Ovidijumi Vyšniausku priešaky“, – tokį prierašą prie filmuko savo feisbuko paskyroje paskelbė kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Filmuke įamžintas dainuojantis O.Vyšniauskas ir jam pritariantys ir į taktą linguojantys keleiviai. Visi jie gruodžio 8-ąją buvo Stambulo Ataturko oro uoste, kur laukė dėl prastų oro sąlygų atidėto skrydžio į Vilnių.

Tačiau užuot pykę ir nerimavę, jie laiką leido dainuodami. Ir dėl to „kaltas“ išeitį, kaip nenuobodžiauti laukiant skrydžio, pasiūlęs iš Azijos į Lietuvą su draugų kompanija grįžtantis dainininkas ir muzikantas O.Vyšniauskas.

„Ovidijus skrido su labai didele keliautojų kompanija. Kadangi teko sutikti kelis pažįstamus iš tos grupės, tai jie minėjo, kad keliavo po Vietnamą, Tailandą ir Kambodžą. Aš pat su grupe grįžau iš Šri Lankos. Visi mano keliautojai sakė, kad labai graži kelionės pabaiga buvo su tokiu mini koncertu“, – pasakojo R.Širvinskas-Makalius.

Skrydžių bendrovės skrydis į Vilnių ketvirtadienį vėlavo dėl prastų oro sąlygų Lietuvoje. Vilniuje tuo metu lijo, buvo plikledis – dėl to orlaivis vėlavo pakilti, nes būtų buvę pavojinga leistis Tarptautiniame Vilniaus oro uoste.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje