Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 05 18, 07:58

Turistai Romoje įsiuto: už du mėsainius ir kavą – 81 Eur sąskaita

Restoranas Romoje sulaukė viso pasaulio žiniasklaidos dėmesio – tačiau itin nemalonaus. Diskusijų epicentre jis atsidūrė, kai už du mėsainius ir tris kavas turistams pateikė 80 Eur sąskaitą.
Turistai Romoje įsiuto: už du mėsainius ir kavą – 81 Eur sąskaita
Turistai Romoje įsiuto: už du mėsainius ir kavą – 81 Eur sąskaita

Emma C Cheppy socialiniame tinkle „Facebook“ įkėlė nuotrauką, kurioje – Romos restorane gauta sąskaita. Du mėsainiai turistams kainavo po 25 Eur, o juodos kavos ir du cappuccino puodeliai – po 8 Eur. Dar buvo įskaičiuotas 7,40 Eur aptarnavimo mokestis.

Emma C Cheppy nuotr./Sąskaita Caffe Vaticano restorane
Emma C Cheppy nuotr./Sąskaita Caffe Vaticano restorane

Restoranas „Caffee Vaticano“ įsikūręs priešais Vatikaną – vietoje, kurioje nuolat gausu turistų. „TripAdvisor“ puslapyje jis turi daugiau nei 1,8 įvertinimų, tačiau jo reitingas siekia vos 1,5 žvaigždutės iš penkių.

Po šio incidento „TripAdvisor“ laikinai sustabdė komentarų ir įvertinimų rašymą šiam viešbučiui, kadangi po žiniasklaidos dėmesio jų pasipylė begalės.

Ankstesniuose komentaruose žmonės perspėja, kad šiame restorane nėra kainų meniu, o galiausiai iš turistų paprašoma didelės sumos.

Paskelbta nuotrauka feisbuke sulaukė daug komentarų – daugelis žmonių piktinosi, kad restoranas apiplėšinėja keliautojus.

TripAdvisor nuotr./Cafe Vaticano
TripAdvisor nuotr./Cafe Vaticano

Visgi atsirado ir tokių, kurie kaltino pačius turistus. „Jeigu 2019 m. eini į restoraną, kuris turi 1,5 įvertinimą po 2 tūkst. komentarų "TripAdvisor", tu to šiek tiek nusipelnai“, – rašė vienas.

Kitas juokavo, kad tokia suma – bausmė už mėsainių valgymą su cappuccino.

Tai ne pirmas kartas, kai turistams pateikiamos astronominės sąskaitos Italijoje. Prieš pora metų britai apstulbo gavę sąskaitą Venecijoje – netyčia pravalgė 526 eurus, kai padavėjas jiems atnešė neužsakytų patiekalų. 2018 m. turistai Venecijoje kreipėsi į policiją, kai už maistą gavo 1,1 tūkst. eurų sąskaitą.

Toje pačioje Venecijoje turistai už vandenį ir kavą yra gavę ir 43 eurų sąskaitą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje