Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 kovo 14d. 13:40

Valstybiniam turizmo departamentui laikinai vadovaus Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė

Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė
Dovilės Jakštaitės nuotr. / Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė
Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius paskyrė laikinai Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigas eiti Indrę Trakimaitę-Šeškuvienę. Laikinai direktoriaus pareigas I.Trakimaitė-Šeškuvienė eis tol, kol konkurso būdu bus išrinktas naujas vadovas.

I.Trakimaitė-Šeškuvienė Valstybiniame turizmo departamente dirba nuo 2015 m. spalio, tuomet ji buvo paskirta Vietinio turizmo poskyrio vadove. 2006–2008 m. vadovavo Lietuvos turizmo informacijos centrui Londone (Jungtinė Karalystė). Turi 20 metų darbo rinkodaros ir komunikacijos srityse patirtį.

Šiuo metu vyksta konkursas Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigoms. Kandidatai dokumentus gali teikti iki kovo 17 dienos.

Pretendentai į Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigas privalo turėti socialinių ar humanitarinių mokslų studijų srities magistro laipsnį, taip pat ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 2 metų darbo patirtį rinkodaros srityje, mokėti anglų kalbą C1 lygiu.

Buvusi Valstybinio turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė bendru sutarimu iš pareigų pasitraukė dėl kilusio skandalo, kai paaiškėjo, kad pernai rudenį pristatytoje Lietuvos turizmo reklamos kampanijoje yra naudojama daug neoriginalių, iš fotobankų pirktų nuotraukų. Kai kurios jų yra darytos net ne Lietuvoje, o, tarkime, Slovakijoje arba Suomijoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje