Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 12, 15:42

Jurbarko kraštas ruošiasi „Motojurginėms“: kviečia motociklu pakeliauti palei Nemuną

Gegužės 14 d. Jurbarko krašte vyks kasmetinis motociklininkų sezono atidarymas „Motojurginės“. Renginio metu motociklininkai kviečiami keliauti maršrutu Seredžius–Jurbarkas–Smalininkai.
„Motojurginės“
„Motojurginės“ / Violetos Schuetz nuotr.

„Per Jurgines senoliai išvesdavo savo žirgą į pievą, o mes sėdame ant motociklo ir važiuojame“, – sako renginio organizatoriai.

Anot jų, renginys prasidės Seredžiaus Jono krikštytojo bažnyčioje, kur įvyks mišios už važiuojančius. Paskui motociklininkai išsiruoš į paradą „Rojaus keliu“.

Violetos Schuetz nuotr. / „Motojurginės“
Violetos Schuetz nuotr. / „Motojurginės“

„Renginio metu Smalininkuose duris atvers ir prancūziškos architektūros, beveik šimto metų senumo pastatas. Šiame pastate lankytojai išgirs istorijas apie čia veikusią lietuvišką Mažosios Lietuvos mokyklą, sieną saugojusius pasieniečius, miestelyje veikusius viešbučius ir restoranus, karceryje sėdėjusius šmugelninkus ir palėpėje gyvenusius vaiduoklius“, – pasakoja renginio organizatoriai.

Pasak jų, renginio dalyviai galės pamatyti ir unikalią skulptoriaus iš Birštono – Andriaus Lik parodą „Cherchez la femme“ („Visur ieškok moters“).

Luko Pilecko nuotr. / „Motojurginės“
Luko Pilecko nuotr. / „Motojurginės“

„Kelionės pabaigoje, prie Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro, lauks ukrainietiški barščiai, keliaujantis maisto automobilis „Martyno žąsys“ ir kava kultūros centro kavinėje“, – teigia renginio organizatoriai.

Išsamią programą galima rasti čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje