Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 2d. 15:04

Kauno koziris turistams – oro uosto pašonėje duris atvėręs „vienos nakties“ viešbutis

Viešbučio atidarymo akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Viešbučio atidarymo akimirkos

Žavios stiuardesės, „voyage voyage“ kūrinio akordai ir daug kartų kartojami žodžiai „Kaunas“, „turistai“, „skrydis“ –  tokias nuotaikas galima buvo pajusti apsilankius penktadienį duris prie pat Kauno oro uosto atvėrusiame viešbutyje „Air Hotel“. Keliautojams toks viešbutis –  patogumas, miestui – privalumas, investuotojams –  ilgalaikė ir apgalvota strategija.

Kauno oro uostas pasirašė žemės sklypo nuomos sutartį su aukciono viešbučio statybai laimėtoju – Norvegijos investicijų bendrove „Alsco AS“, veikiančia kartu su partnere iš Lietuvos UAB „Air Hotel“, dar 2011 m. Sutartimi buvo įsipareigota viešbutį pastatyti per trejus metus, tačiau planus teko koreguoti.

„Dėl Kauno oro uosto sklypo detaliojo plano vyko teisminiai procesai. Tai palietė ir mus. Tuomet atėjo krizė. Krito keleivių srautas. Dėl to statybos prasidėjo tik pernai rudenį. Viešbutis išdygo per 9 mėnesius. Investicijos siekia 1,5 mln. eurų“, – teigė „Air Hotel“ direktorius Antanas Etneris.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Antanas Etneris
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Antanas Etneris

„Air Hotel“ – jaukus, ekonomiškas, 106 žmones vienu metu talpinsiantis 1 340 kv. m ploto viešbutis su visais keliautojams būtinais patogumais: maitinimu (dalis numerių turės ir mini virtuvėles), cheminiu rūbų valymu, vieta automobiliui, šeimoms ir neįgaliesiems pritaikytais kambariais bei ilgalaikio apgyvendinimo galimybe.

Kambarių iš viso – 53. Visi jie dviviečiai. Kai kurie – šeimyniniai, sujungti. Mažiausia vienos nakvynės kaina – 39 eurai. Įkainiai kis: priklausys nuo užimtumo bei sezono.

Šalia viešbučio bus galima už tam tikrą mokestį palikti ir savo automobilį: pirmąją dieną svečiui stovėjimas nekainuos.

Viešbučio investuotojai bei Kauno oro uosto atstovai vieningai teigia, kad galimybė jaukiai ir patogiai pernakvoti visai šalia oro uosto padrąsins keliautojus rinktis Kauno skrydžio kryptį.

„Orientuoti esame į „vienos nakties“ klientą. Toks viešbutis yra būtinas, siekiant suteikti visišką komfortą tiems, kurių skrydis – labai ankstyvas arba labai vėlyvas. Viešbutis sukurs galimybę jaukiai pernakvoti, pailsėti ir nebijoti. Nebereiks jaudintis dėl galimo vėlavimo į lėktuvą ar patirti kitų nepatogumų.

Be abejo, jis bus patogus ir turistų grupėms ar oro uostą aptarnaujančiam personalui. Dalį kambarių bus nuolat užsisakę būtent oro uosto darbuotojai – jiems ir skirtos virtuvėlės. Sulaukiame paklausimų ir iš kariuomenės, kadangi netoli, Rukloje, dažnai vyksta pratybos“, – pagrindinę viešbučio funkciją nubrėžė „Air Hotel“ direktorius A.Etneris.

Pirmieji klientai viešbutyje apsigyvens jau šį sekmadienį.

Pasak jo, tokio viešbučio poreikis buvo susijęs ne tik su laikinu Vilniaus oro uosto uždarymu, kas sukurs greitą papildomos nakvynės Kaune bei Kauno oro uosto prieigose paklausą.

„Skrydžių į Kauną skaičius bei susidomėjimas šia kryptimi auga ir taip, todėl tikime šio projekto bei viso oro uosto perspektyvomis ateityje“, – teigė A.Etneris.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Viešbučio atidarymo akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Viešbučio atidarymo akimirkos

Jį papildė ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, išdėstęs tokio viešbučio privalumus Kauno rajonui: „Liepą šio viešbučio laukia išbandymų metas. Noriu padėkoti už 1,5 mln. eurų investiciją. O dar labiau – už 20 įdarbintų darbuotojų. Kaip rodo statistika, Kauno rajone besikuriančių įmonių 50 proc. darbuotojų sudaro Kauno rajono gyventojai. Už tai atsidėkojama mokestinėmis lengvatomis.“

„Air Hotel“ bus įdarbinta 20 darbuotojų.

Kauno oro uostas šalies aviacijos centru taps nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 17 d. 23:59 val., kai Vilniaus oro uoste vyks orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija. Per šias 35 dienas skrydžiai iš sostinės bus perkelti į Kauno oro uostą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje