Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 15d. 15:21

Klaipėdos universiteto Botanikos sodas pradeda eglučių rezervavimą Kalėdoms

Eglutės
KU nuotr. / Eglutės

Nors ruduo dar tik įpusėjo, Klaipėdos universiteto Botanikos sode jau gyvenama Kalėdų aktualijomis. Prieš ketvertą metų originalią paslaugą – galimybę išsinuomoti eglutę Kalėdoms - visuomenei pristačiusi sodo komanda, kasmet prieš šventes sulaukia vis daugiau interesantų užklausų, tad jau nuo šiandienos pradeda eglučių rezervavimą.

Kelionėms į švenčiančių klaipėdiškių namus Botanikos sodas paruošė apie 300 eglučių. Jų aukštis nuo 50 cm iki 2 metrų. Eglutės skirtingų rūšių – paprastosios, dygiosios, žmonių dar vadinamos sidabrinėmis, keletas baltųjų ir kėniai. Skirtingų ūgių ir rūšių žaliaskarių nuoma kainuos skirtingai – nuo 10 iki 28 eurų, bet... Jeigu eglutę išsinuomojęs žmogus po švenčių į Botanikos sodą ją atveš gyvą ir sveiką, jam bus grąžinta pusė sumos.

Ne ekonominis motyvas žmones atveda į Botanikos sodą,- tvirtina jo darbuotojai.

„Klientai sako, jog jiems skauda širdį atitarnavusį medelį palikti prie šiukšlių konteinerio arba matyti, kaip nudžiūsta vazonuose pirktos eglės su pažeistomis šaknimis. Mūsų medeliai, keliaujantys į klientų namus, yra tvirti, įsišakniję. Grįžusius juos kruopščiai prižiūrime ir palepiname, kad kitąmet jie galėtų vėl svečiuotis Kalėdas švenčiančių žmonių namuose“,- sako KU Botanikos sodo Dendrologinės kolekcijos kuratorė Jurgita Ignotienė. Iš praėjusiais metais susigrąžintų eglučių nepavyko išsaugoti tik poros dešimčių, visos kitos jau paruoštos naujai šventinei kelionei.

KU nuotr./Eglutės
KU nuotr./Eglutės

Apžiūrėti ir išsirinkti eglutę gražiausioms metų šventėms galima atvykus į Botanikos sodą. Beje, rezervavus žaliaskarę ir sumokėjus už ją mokestį, nebūtina jau dabar išsivežti į namus. Medelis bus saugomas Botanikos sode, kol nuomininkai ją sugalvos puošti.

Šventėms išsirinktą žaliaskarę grąžinti reikės iki kitų metų sausio 10-osios.

Informacija dėl rezervavimo teikiama tel. 8 46 398833.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje