Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 26d. 10:22 , Atnaujinta: 2018 sausio 26d. 10:36

Metų sėkmingiausieji: R.Širvinskas-Makalius, „TrenkTuras“ ir J.Valančiūną nurungę Pasaulio lietuviai

Rimvydas Širvinskas - Makalius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Rimvydas Širvinskas-Makalius

Ketvirtadienį „Turizmo Oskarų“ ceremonija atidaryta tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“. Per juos paskelbta, kas labiausiai praėjusiais metais prisidėjo prie turizmo sėkmės istorijos kūrimo.

Valstybinis turizmo departamentas šiemet jau 14 kartą organizavo Turizmo sėkmingiausiųjų apdovanojimus. Nugalėtojai buvo renkami internete – balsavo daugiau nei 10 tūkst. žmonių.

Sėkmingiausiu 2017 metų turizmo produktu buvo išrinkti „TrenkTuro“ žygiai pėsčiomis. „Tai nėra tik žygiavimas. Tai yra mūsų noras kasdien stengtis džiaugtis, stengtis ieškoti neįprastų veiklų ir išsilaisvinti iš rutinos. Apie tai yra „TrenkTuras“, – sakė apdovanojimą atsiimdamas atstovas.

Organizatorių nuotr. /„TrenkTuro“ organizuojamas žygis „Pėsčiomis pajūriu“
Organizatorių nuotr. /„TrenkTuro“ organizuojamas žygis „Pėsčiomis pajūriu“

Praėjusių metų turizmo ambasadoriais tapo Pasaulio lietuvių bendruomenė, nurungusi krepšininką Joną Valančiūną ir Vilniaus turizmo savanorius.

Metų kelionių organizatoriumi paskelbtas UAB „TravelDeals LT“, kurį įkūrė Rimvydas Širvinskas-Makalius, atsiimdamas apdovanojimą jis dėkojo visiems už tai, kas organizatoriui yra svarbiausia – už žmonių pasitikėjimą.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rimvydas Širvinskas-Makalius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rimvydas Širvinskas-Makalius

Sėkmingiausiu 2017 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėju paskelbtas sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ Birštone.

Vėtrungę kaip sėkmingiausias žiniasklaidos projektas, skatinantis turizmą, pelnė LRT Radijo projektas „Aplink Lietuvą 2017” su Rūta Kupetyte ir Edvardu Kubiliumi. E.Kubilius, atsiimdamas apdovanojimą, ragino visus išlįsti iš Vilniaus burbulo ir patiems išvažiuoti patyrinėti Lietuvos ir susipažinti su jos žmonėmis.

Sėkmingiausia 2017 metų turizmo iniciatyva – akcija „Atviros dienos kaime”.

Vėtrungę kaip sėkmingiausias apgyvendinimo paslaugų tiekėjas gavo viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“, nurungęs viešbučius „Artagonist“ ir „HOF“.

Luko Balandžio / 15min nuotr./„Kempinski Hotel Cathedral Square“
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Kempinski Hotel Cathedral Square“

Kaimo turizmo sodyba „Pas tėvukus“ tapo sėkmingiausiu kaimo turizmo paslaugų teikėjų.

Atlaikęs vasaros iššūkius, kai uždarius Vilniaus oro uostą keliautojų srautai persikėlė į Kauną, Kaunas IN paskelbtas sėkmingiausiu 2017 metų turizmo informacijos/lankytojų centru.

Sėkmingiausia praėjusių metų turizmo traukos vietove paskelbta Klaipėda.


„Adventur“ Vilniuje vyks tris dienas. Šių metų parodos tema – „Keliauk kitaip!“, o svarbiausias jos akcentas – šimtmetį švenčianti Lietuva. Paroda skatins atrasti ir tradicinių, ir naujų kelionių pasiūlymų, maršrutų bei paslaugų.

Parodoje laukiama daugiau nei 350 dalyvių iš 30 pasaulio šalių. Pirmą kartą čia prisistatys Bulgarija, Egiptas, Estija ir Kuba.

Sveikinimo žodį atidarant parodą tars ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, vyks ir turizmo sėkmingiausiųjų apdovanojimai. Parodos atidaryme prisistatys Lietuvos kultūros sostinė Marijampolė.

2013 metais pradėta rengti tarptautinė paroda „Adventur“ yra vienas sparčiausiai augančių „Litexpo“ projektų. Per penkerius metus dalyvių skaičius išaugo 150 proc., o lankytojų – daugiau nei 80 procentų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:43
01:56
00:12

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje