Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 2d. 15:17

Trys dienos pramogų Palangoje vaikams – užteks 25 eurų

„Palangos vasaros parkas“ ir „Kurortų pramogos“ sujungė jėgas ir sukūrė bendrą pramogų paketą– vasaros bilietą.
Projekto partnerių nuotr. / „Palangos vasaros parkas“ ir „Kurortų pramogos“ sujungė jėgas ir sukūrė bendrą pramogų paketą– vasaros bilietą.

Pramogauti su vaikais kainuoja nemažus pinigus. Daugelis tėvų dažnai atsisako ir „skanesnio kąsnio“, tam, kad pamatytų savo vaikų šypsenas. „Palangos vasaros parkas“ ir „Kurortų pramogos“ sujungė jėgas ir sukūrė bendrą pramogų paketą– vasaros bilietą. Pramogos, kurių bendra vertė yra 43 eurai, perkant vienu kartu galima įsigyti už 25 eurus. Už sutaupytą sumą vaikus galėsite pavaišinti didele ledų porcija ir dar jų liks. Į vasaros bilietą įskaičiuotos šios pramogos.

1. Palangos vasaros parkas – batutai, kliūčių ruožas, mini golfas – visą dieną.

Batutų parkas yra po atviru dangumi. Džiaugtis batutais gali nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių. Šokinėjimas ant batutų ne tik puikus sportas, bet ir nuostabi pramoga, leidžianti bent sekundei pasiekti dangų. Vaikai galės įsivaizduoti, kad yra olimpinėse akrobatų varžybose. Yra galimybė pabandyti atlikti profesionalius sportinius judesius – juos išmokti padės ten dirbantys instruktoriai. „Ninja Warrior“– kliūčių ruožas, tikriausiai esate per televiziją matę šmaikščias laidas, kaip grupė žmonių bando įveikti kliūčių ruožus ir tik keletui iš jų pavyksta pasiekti finišą? Atrodo smagu ir norėtumėte įvertinti savo jėgas ir ištvermę? „Ninja warrior“– jūsų vaiko lauks kiek lengvesnė, tačiau ne mažiau smagi kliūčių trasa, kurioje reikia išbandyti ne vien jėgas, bet ir savo apsukrumą. Mini golfas– puiki, nekasdieniška pramoga, kuri reikalauja susikaupimo ir dėmesio sukoncentravimo į tikslą. Žaidimas, kurį gali žaisti ir vaikai ir senjorai. Nesijaudinkite, jei nežinote kaip žaisti. Vasaros parko darbuotojai mielai Jus supažindins su taisyklėmis. Šis mini golfo aikštynas turi 18 aikštelių, kurios yra unikalios, rankų darbo, pagamintos pagal individualų užsakymą. Net trijų aukštų, žaidimų aikštelė yra tikra svajonė vaikams. Aikštelė įrengta su įvairiomis čiuožyklomis, kamuoliukais, tinklais ir kitomis linksmybėmis. Visa aikštelė yra saugi vaikams: metalinės dalys apjuostos minkštu audiniu, sienos aptvertos tinklais, kad vaikai neiškristų, o tėveliai galėtų stebėti savo vaikus jaukiai įsitaisę ant sėdmaišių. Patys didžiausi įspūdžiai, pirmieji draugai ir užkrečiantis juokas girdimas visame vasaros parke.

Projekto partnerių nuotr./„Palangos vasaros parkas“ ir „Kurortų pramogos“ sujungė jėgas ir sukūrė bendrą pramogų paketą– vasaros bilietą.
Projekto partnerių nuotr./„Palangos vasaros parkas“ ir „Kurortų pramogos“ sujungė jėgas ir sukūrė bendrą pramogų paketą– vasaros bilietą.

2. Kurortų pramogos – dviračiai visai dienai

Po nuostabių šėlionių vasaros parke, galėsite aplankyti ir žymiausias Palangos vietas. Važiuodami dviračiu ne tik pasieksite tikslą greičiau, bet ir atsipalaiduosite, pasportuosite. Palangos mieste puikūs, renovuoti, dviračių takai, tad važiuoti bus vienas malonumas. Kurortų pramogos dažnai atnaujina savo dviračių parką, jie yra ir madingi, ir patogūs. Laiko aplankyti visas žymiausias vietas, ar net nuvykti iki Šventosios, ar Klaipėdos tikrai užteks.

Projekto partnerių nuotr./„Palangos vasaros parkas“ ir „Kurortų pramogos“ sujungė jėgas ir sukūrė bendrą pramogų paketą– vasaros bilietą.
Projekto partnerių nuotr./„Palangos vasaros parkas“ ir „Kurortų pramogos“ sujungė jėgas ir sukūrė bendrą pramogų paketą– vasaros bilietą.

3. Velomobilis

Išbandykite pedalais minamą transporto priemonę kuria gali važiuoti keli asmenys vienu metu. Jums priklausys net dvi valandos smagaus pasivažinėjimo Velomobilyje. Galėsite važiuoti ne tik dviračių takais, bet ir gatvėmis. Velomobilis primena automobilį minamą pedalais, jame yra vairas todėl vaikai labai dažnai renkasi juos pavairuoti.

Veiklos bus išties daug, tad jeigu nespėsite viskuo pasinaudoti per vieną dieną, pramogas galite suskirstyti į kelias dienas. Ir viskas tik už 25 eurus. Nepraleiskite progos patirti visų atostogų nuotykių. Nuveiksite daug, o pinigų išleisite mažiau. Bilietą galite įsigyti Palangos vasaros parke ir visuose dviračių nuomos punktuose „Kurortų pramogos“.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje