„Dream 2 Drive“ yra pirmasis Baltijos šalyse virtualių žiedinių lenktynių čempionatas. Dalyviai lenktyniauja su maksimaliai „Tauras Racing“ komandos automobilio ir trasos dinamiką atkuriančiu moderniu simuliatoriumi. Sparčiai pasaulyje populiarėjantis e-sportas leidžia į žiedines lenktynes įsilieti visiems. Tam nereikia daug pinigų, automobilio ir tikros lenktynių trasos. Tačiau vairuotojai turi pasižymėti išskirtine reakcija, automobilio fizikos išmanymu ir dorotis su stresu. Visai kaip ir tikrose lenktynėse.

„Dream 2 Drive“ čempionato minimalus tikslas – automobilių sportą padaryti prieinamą kiekvienam. Maksimalus tikslas – išpildyti talentinigiausių vairuotojų svajonę garsinti Lietuvos vardą tarptautinėse aukščiausio lygio lenktynėse.  

Simuliatoriai – nauja ir dar plačiai neatrasta esporto šaka. Bet ji turi didelį potencialą augti. Tarptautinė automobilių sporto federacija ją jau pripažino kaip automobilių sporto šaką.

Lietuvoje kuriama turnyrų platforma simuliatorių sportui. Ateityje tai suteiks dar didesnį pasiekiamumą ir galimybę tapti automobilių sporto dalimi kiekvienam. „Dream 2 Drive“ šiuo metu yra vienintelis ir didžiausias automobilių esporto projektas Baltijos šalyse.

Antrus metus iš eilės greičiausias „Dream 2 Drive“ lenktynininkas įspūdingame finale tampa oficialiu Lietuvos čempionu. Negana to, jis laimi vietą profesionalioje lenktynių komandoje „Tauras Racing“. Čia jį moko tikri profesionalai, o čempionato organizatorius suteikia visą reikaligą inventorių.