Padėkok

Padėkos

 • Ligita Karablikovienė
  2019-09-02 10:51
  Š. m. rugpjūčio 27 d. apie 21 val. teko kreiptis į Ukmergės į Ukmergės ligoninės VŠĮ Priėmimo skubiosios pagalbos skyrių. Nuoširdus ačiū gydytojai Dovilei Andrijauskaitei ir slaugytojams Vaidui Tamošiūnui bei Linai Kazlauskienei. Priėmimas tikrai skubus, malonus, greitas suteikta visa reikiama pagalba.
 • Genė
  2019-08-22 11:53
  Nuoširdus ačiū Gydytojai nefrologei Neritai Girdauskienei, dirbančiai B/Braun dializės centre už rūpestingumą, nuoširdų atsidavimą savo darbui, už malonų bendravimą su pacientais. Gydytoja geba pamatyti pacientų sveikatos problemas bei laiku suteikti pagalbą ar paskirti gydymą ligoninėje. Sveikatos, stiprybės bei sėkmės Gydytojai darbe bei gyvenime.
 • Genė
  2019-08-22 11:43
  Pagarba ir padėka Karoliniškių poliklinikos Gydytojai Jevgenijai Buinickajai už rūpestingumą, nuoširdumą bei atsidavimą, suteikiant gydymą. Gydytoja mane priėmė su papildomu talonėliu ir dirbo viršvalandžius, gydydama nosį. Stiprybės, sveikatos ir sėkmės Gydytojai Jevgenijai Buinickajai.
 • Edita
  2019-07-26 08:36
  Nuoširdžiai dėkoju Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojui RIČARDUI GULBINUI už jo kompetenciją bei atsidavimą žmogui. Tai nepaprastai malonus gydytojas, atidus savo darbui, rūpestingas ir itin mandagus. Jis ne tik mano favoritas gydytojas, bet ir visos mūsų šeimos! Linkiu jam visokeriopos sėkmės!
 • Rasa
  2019-06-11 13:22
  Labai dėkoju Karoliniškių poliklinikos gydytojai Dovilei Smetonienei už rūpestingumą, nuoširdumą ir šypseną. Ačiū už palaikymą
 • Edita
  2019-06-04 21:07
  Noriu padėkoti Krekenavos vaikų gydytojai Danutei Dailidėnienei.Nuostabi gydytoja,puikiai bendraujanti su vaikučiais,visada sulauki atsakymo į visus klausimus.Trečias vaikas baigia užaugti jos priežiūroje. Visą savę atiduodanti Gydytoja,iš didžiosios raidės. Ačiū Jums!
 • Greta
  2019-06-04 20:44
  Iš viso širdies didžiausia padėka visiems Kauno miesto Greitosios medicinos pagalbos medikams, kurie dirba paromis, nevalgę, nemiegoję skuba suteikti pagalbą kitiems, kurie gelbsti gyvybes visa širdimi ir taip nuoširdžiai stengiasi dirbti savo darbą! Ypač didžiausia padėka skubiosios medicinos pagalbos slaugytojams - D. Veličkienei, V. Tarasevičienei, D. Vaičienei, A. Baltrušaitienei, I. ir R. Malašauskams - tai žmonės iš didžiosios raidės!
 • Joana
  2019-05-26 21:56
  Dėkoju be galo kruopščiai, atsakingai, veikliai gydytojai geriatrei Ritai Vilimavičienei už profesionalų gydymą ir nuoširdų, be galo šiltą bendravimą.
Rodyti daugiau