Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artūras Paulauskas: Jolanta dar neapsisprendė, ar eis į rinkimus, o jūs jau rašote

Jolanta Paulauskienė mitinge prie Seimo
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Jolanta Paulauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Politikas Artūras Paulauskas, žinomos teisininkės ir šokėjos Jolantos Paulauskienės vyras, prasitarė, kad ponia Jolanta dar nėra pareiškusi savo valios dėl dalyvavimo rinkimuose.

Artūras Paulauskas, vadovaujantis „Naujajai sąjungai“, patvirtino, kad Jolanta jau daugelį metų yra partijos narė. Jis taip pat neneigė, kad partijos viduje, po sėkmingo Jolantos Paulauskienės pasirodymo LNK šokių projekte, buvo pradėta kalbėti apie tokią galimybę. Nes Jolantos populiarumas labai išaugo. Todėl partijos nariai įkalbinėjo J.Paulauskienę balotiruotis.

Tačiau  pati J.Paulauskienė, neva, dar nepareiškė savo valios ir nesutvarkė reikiamų dokumentų (pajamų deklaracijos ir pan.), kad galėtų dalyvauti savivaldos rinkimuose.

Todėl A.Paulauskas pasiūlė netikėti viskuo, kas rašoma, ir laukti Jolantos sprendimo. Moteris neva pati apsispręs, kai apgalvos, ką gali didžiojoje politikoje nuveikti. Politikas nenorėjo daugiau komentuoti J.Paulauskienės apsisprendimo, nes jo nežino.

Toks informacinis štilis šiek tiek nustebino laidos vedėją Rūtą Mikelkevičiūtė. Paklaustas, ar tebegyvena su Jolanta Paulauskiene (kadangi neva nieko nežino apie jos politinę valią), Artūras Paulauskas atsakė teigiamai: gyvena kartu ir tame pačiame name Tarandėje su ta pačia skandalais apipinta tvora, kurios pasižiūrėti vis atvažiuoja turistai.  

Primename, kad sausio 8 d. BNS paskelbė, jog savivaldos rinkimuose gali dalyvauti abu Paulauskai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą