TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldos rinkimai: garsenybės partijoms populiarumo nepridėjo

G.Šapkaitė į Lietuvą tikina grįžusi dėl verslo.
„Scanpix“ nuotr. / Greta Šapkaitė-Valuckienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Vilniaus savivaldybės tarybą kandidatavusiems žinomiems Lietuvos žmonėms – sportininkams, verslininkams, pramogų pasaulio atstovams – sekėsi skirtingai. Vieni džiaugėsi sėkme, o kiti liūdnai atrodžiusiems kandidatų sąrašams populiarumo tarp rinkėjų nepridėjo.

Vilniuje daugiausia balsų gavo buvusio mero Artūro Zuoko vardu pavadinta koalicija. Dalis iš 12 jos iškovotų mandatų atiteko žinomiems žmonėms.

Šarūno Mažeikos/BFL nuotr./Žydrūnas Savickas
Žydrūnas Savickas

Žiūrint į Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) interneto svetainėje skelbiamus pirminius duomenis matyti, kad fortūna šypsojosi su A.Zuoku į rinkimus ėjusiam galiūnui Žydrūnui Savickui. Jis iš 8 kandidatų sąrašo vietos pakilo į 6-ąją.

Savivaldybės tarybos narį, buvusį krepšininką Darių Maskoliūną rinkėjai kilstelėjo iš 13 į 9, o žinomą viešųjų ryšių specialistę Rūtą Vanagaitę – iš 9 į 2 sąrašo vietą. Balsuotojai palankūs buvo ir iš šokių projektų televizijoje įsiminusiam Seimo nariui Žilvinui Šilgaliui – jis pakilo iš 10 į 3 sąrašo vietą.

Su Darbo partija, sostinės savivaldybėje gavusia 8 mandatus, rinkimuose dalyvavusiai Nijolei Jagelavičienei galėjo padėti iš televizijos laidų ir žurnalų viršelių gerai pažįstamos dukters Agnės Jagelavičiūtės vardas. N.Jagelavičienė iš 5 vietos kandidatų sąraše palypėjo į 4-ąją.

Nepasisekė su socialdemokratais į rinkimus ėjusiai buvusiai televizijos laidų vedėjai Gretai Šapkaitei-Valuckienei. Ją rinkėjai kilstelėjo iš 25 į 16 sąrašo vietą. Tačiau partija gavo tik penkis mandatus, todėl buvusi televizijos laidų vedėja liko už Vilniaus savivaldybės tarybos borto.

Viganto Ovadnevo nuotrauka/Natalija Zvonkė ir Danielius Bunkus
Natalija Zvonkė ir Danielius Bunkus

Mandatų sostinėje negavo Krikščionių partija, su kuria kandidatavo penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis ir muzikologas Viktoras Gerulaitis, ir nepartinių kandidatų koalicija „Vilnius – mūsų reikalas“, kurios sąraše buvo populiarių muzikos grupių prodiuseris Martynas Tyla.

Fortūna nenusišypsojo ir su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiu į rinkimus ėjusiam iš televizijos šokių projektų pažįstamamVaidui Kukarėnui. Rinkėjai jį pakėlė iš 17 į 11 sąrašo vietą, tačiau partija mandatų negavo, todėl balsavusiųjų palankumas naudos neatnešė.

Į Vilniaus savivaldybės tarybą nepateko ir dainininkės Natalijos Zvonkės sužadėtinis Danielius Bunkus. Jis sostinėje kandidatavo savarankiškai, tačiau gavo tik šiek tiek daugiau nei 0,5 proc. rinkėjų balsų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018