Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 20d. 13:24

Kandidatas į Seimą apie laiptinėje padėtas gėles: „Čia pokštas“

Arūnas Barbšys
Aurelijos Kripaitės/15min.lt / Arūnas Barbšys

Į Seimą Pajūrio vienmandatėje apygardoj kandidatuojantis konservatorius Arūnas Barbšys teigė tik iš žiniasklaidos sužinojo, kad policija pradėjo tyrimą dėl vienoje uostamiesčio daugiabučio laiptinėje padėtų gėlių ir jo nuotraukos.

„Manau, kad čia koks pokštas. Nė pats nežinau, ką galvoti, gal kas juokauja taip“, – teigė A.Barbšys.

Įrašas apie pirmadienio rytą Alksnynės gatvės daugiabučio namo laiptinėje padėtą gėlių vainiką ir kandidato nuotrauką greta atsirado ir policijos suvestinėje.

Į pareigūnus esą kreipėsi šio namo gyventojai. Jiems radinys pasirodė esąs kaip nepagarbos ženklas žmogui.

Pats A.Barbšys nematė, kokios gėlės buvo padėtos. Nors žiniasklaida suskubo paskelbti, kad padėtas laidotuvių vainikas, policijos pareigūnai patikino, kad gėlės labiau priminė Kalėdų dekoraciją.

Kandidatas į Seimą A.Barbšys gyvena visai netoli Alksnynės gatvės. „Nenoriu sureikšminti to įvykio. Turiu savo nuostatas, jomis ir vadovaujuosi“, – teigė patyręs politikas, pirmą kartą kandidatuojantis į Seimą vienmandatėje apygardoje.

Jo teigimu, nors Pajūrio apygardoje gana daug – net 9 kandidatai, pati rinkiminė kampanija gana vangoka.

„Gali būti, kad partijos skiria mažiau pinigų. Anksčiau aktyviau reiškėsi kai kurios partijos, nurodžiusios, kad rinkimams išleidžia mažiau pinigų, gal naudojo juodosios buhalterijos pinigus?“ – samprotavo politikas, Klaipėdos miesto tarybos narys.

Pajūrio vienmandatėje apygardoje taip pat kandidatuoja Darbo partijos narė, švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė, socialdemokratas Benediktas Petrauskas, Lietuvos centro partijos deleguota Nika Puteikienė, Liberalų sąjūdžio deleguotas Vakarų Lietuvoje žinomas žurnalistas Gintaras Vaičekauskas, „Tvarkos ir teisingumo“ narys chirurgas Artūras Razbadauskas ir kiti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali