TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečių lūkesčiai rinkimuose: daugiau dėmesio pajūriui ir energetinei šalies nepriklausomybei

Balsavimas Klaipėdoje
Balsavimas Klaipėdoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio popietę prapliupęs lietus klaipėdiečiams netapo kliūtimi atlikti savo pilietinę pareigą – balsuoti už būsimą šalies prezidentą. www.15min.lt pasiteiravo, ko iš naujojo valstybės vadovo tikimąsi, ir kaip klaipėdiečiai viliasi gyventi po rinkimų?

Regina: Tikiuosi geresnės politikos, nei iki šiol. Labai norėtųsi, kad nuošalyje neliktų biudžetininkai, jaunimas. Be abejo, tikiuosi, kad pajūris ir jo reikalai taps labiau matomi. Juk negali viskas vykti tik aplink Vilnių. 

vilius
Klaipėdietis Vilius

Vilius: Tikiuosi didesnio dėmesio šalies energetinei nepriklausomybei. Norėtųsi, kad su tuos susiję klausimai būtų priiminėjami ryžtingiau, o sprendimai įgyvendinami greičiau.

Mums, klaipėdiečiams, labai svarbūs uosto reikalai, kurie  tiesiogiai susiję su aukščiausių šalies pareigūnų kuriama politika. Norėtųsi, kad Klaipėdos uosto reikšmė Lietuvai būtų labiau įvertinta.

Virginija: Sako, kad Vilnius yra Vilnius, Kaunas yra Kaunas, o Klaipėda yra klaipėdiškiams. Norėtųsi, kad mūsų kraštas būtų labiau pastebėtas, kad jo reikšmė ir nauda valstybei būtų labiau įvertinta.

nijole
Klaipėdietė Nijolė

Nijolė: Man viskas yra gerai. Aš nesiskundžiu. Iš būsimo prezidento tikiuosi darbų tęstinumo. Vargu, ar po šiandienos kas labai pasikeis. Svarbu, kad nejudėtumėm atgal.

Martynas: Manau, kad eisim taip pat stabiliai pirmyn. Mažai kas po rinkimų pasikeis. Bent jau blogiau tai tikrai neturėtų būti. O kalbant apie dėmesį mūsų kraštui, norisi akcentuoti, kad nesvarbu, ar tai Vilnius, ar Alytus, ar Anykščiai – visiems šalies regionams turi būti rodomas vienodas dėmesys.

Rimantas: Viskas priklauso nuo mūsų pačių. Nereikia laukti, kol kas nors už mus darbus nudirbs. Žinoma, būtina turėti tautos vedlį, kuris sugebėtų visus sutelkti. Tikiuosi, tokį ir išsirinksim. O šiaip, patiems reikia daugiau dirbti -  ir dėl šeimos, ir dėl sveikatos, ir dėl valstybės. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Rinkimai Klaipėda