Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 4d. 17:51

Penktadienį kandidatas į LR Prezidentus A. Zuokas lankėsi NATO aviacijos bazėje Zokniuose

Kandidatas į LR Prezidentus A. Zuokas lankėsi NATO aviacijos bazėje Zokniuose
Kandidatas į LR Prezidentus A. Zuokas lankėsi NATO aviacijos bazėje Zokniuose

Vilniaus meras, nepriklausomas kandidatas Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose Artūras Zuokas šiandien lankosi Šiauliuose, kur susitiko su Šiaulių miesto meru Justinu Sartausku, apsilankė pramoniniame ir industriniame parke bei NATO aviacijos bazėje Zokniuose.

NATO oro policijos misiją Lietuvos, Latvijos ir Estijos oro erdvėje vykdantys JAV kariai A.Zuokui aprodė karinę techniką, kandidatui į LR Prezidentus pristatė naikintuvus.

„Turime imtis koordinuotų veiksmų, kad miestai išsaugotų savo gyventojus bei nuosekliai didėtų jų gyventojų pajamos”, – teigė A. Zuokas.

Susitikimo su Šiaulių miesto meru metu A.Zuokas aptarė Lietuvos regionų vystymosi problemas. A.Zuoko teigimu, privalo būti parengtas ir įgyvendintas labai aiškus skirtingų valstybės ir savivaldos valdžios institucijų veiksmų planas. „Turime imtis koordinuotų veiksmų, kad miestai išsaugotų savo gyventojus bei nuosekliai didėtų jų gyventojų pajamos”, – teigė A. Zuokas.

Šiandien, 18 val., A. Zuokas taip pat susitiks su Šiaulių bendruomene. Susitikimas vyks ,,Šiaulių viešbučio" konferencijų salėje (Draugystės pr. 25, Šiauliai). 

Politinė reklama bus apmokėta iš Artūro Zuoko politinės kampanijos sąskaitos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės