TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tylusis kandidatas į prezidentus Zigmantas Balčytis triukšmingai pradėjo rinkimų kampaniją

Zigmantas Balčytis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Zigmantas Balčytis
Šaltinis: 15min
0
A A

Tylusis socialdemokratų kandidatas į prezidentus, europarlamentaras Zigmantas Balčytis antradienį dalyvaujant gal dviem šimtams partijos kolegų pradėjo savo rinkimų kampaniją. Kvietime į renginį buvo skelbta, kad tai bus toks renginys, kokio Lietuva dar nematė.

Renginio dieną pranešta, kad į rinkimų kampanijos atidarymą vargiai tilps visi norintieji. Tačiau tai nebuvo tiesa. „Litexpo“ parodų rūmų salės socialdemokratai neužtvindė. Šiaip sau į renginį atėjusių piliečių išvis nebuvo.

Į darbo metu vykusį renginį Socialdemokratų partijos nariai suvažiavo autobusais, čia pasirodė ir premjeras Algirdas Butkevičius, ministrai Juozas Bernatonis ir Juozas Olekas, Seimo nariai Algirdas Sysas, Rimantė Šalaševičiūtė, Juras Požėla ir kiti.

Renginys pradėtas Deivido Zvonkaus ir jo vadovaujamo choro atliktu Lietuvos himnu, paskui kalbėjo A.Butkevičius. Visas kalbas susirinkę socialdemokratai pagal komandą palydėjo mojuodami raudonais rinkimų plakatais ir šūksniais.

Be politikų ir visuomenininkų, palaikymo žodį vyrui tarė ir jo žmona Severina. Jai buvo itin sunku skaityti ekrane parašytus kalbos žodžius, tačiau kalbėti be „raštelio“ S.Balčytienė nesiryžo.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Zigmantas ir Severina Balčyčiai
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Zigmantas ir Severina Balčyčiai

Galiausiai prie mikrofono stojo pats kandidatas. „Kartu galime sukurti kitokią Lietuvą“, – sakė jis, žadėdamas Lietuvą be skurdo, nesusiskaldžiusią ir vieningą. Savo kalbą Z.Balčytis taip pat skaitė iš paruoštuko ekrane.

Pusvalandį kampanijos atidarymas buvo tiesiogiai transliuojamas internetu. Po to socialdemokratai dar liko klausyti D.Zvonkaus dainų. Jau po pirmos dainos renginio vedėjui teko prašyti publikos nesiskirstyti, mat po koncerto teks filmuoti reklaminį Z.Balčyčio vaizdo klipą, kuriame reikės daug aktorių. 

Pagal visuomenės apklausas, kol kas Z.Balčytis gali tikėtis 9,7 proc. piliečių balsų Lietuvos prezidento rinkimuose. Vargu ar to pakaks, kad jis patektų į antrąjį rinkimų turą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau