Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 9d. 09:34 , atnaujinta: 2015 vasario 9d. 09:52

Druskininkuose suplėšyti visų kandidatų į merus, išskyrus Ričardo Malinausko, plakatai

Druskininkuose suniokoti plakatai
Lauryno Okockio nuotr. / Druskininkuose suniokoti plakatai

Sekmadienį pranešta, kad Druskininkuose ant reklaminio stendo suplėšyti opozicinių kandidatų į merus plakatai. Nenukentėjo tik dabartinio Druskininkų vadovo socialdemokrato Ričardo Malinausko plakatas. Įvykį tiria policija.

Lietuvos žaliųjų partijos kandidatas į Druskininkų merus Laurynas Okockis, pastebėjęs vandalų suniokotus plakatus, kreipėsi į Druskininkų policijos komisariatą. Šeštadienį vos pakabinti kandidato į merus plakatai sekmadienį jau buvo supjaustyti.

„Nepakantumas kitoms politinėms jėgoms, oponuojančioms dabartinei valdžiai, nestebina. Jau ne kartą opozicinių partijų kandidatų plakatai buvo plėšomi, niokojami. Kyla klausimas: ar atsitiktinai vieninteliai dabartinio Druskininkų mero plakatai liko nepaliesti? Gaila, tačiau Druskininkai pamažu tampa miestu, kuriame draudžiama žodžio laisvė. Už valdžiai nepatogią, nepalankią nuomonę gyventojai yra baudžiami, žmonės engiami dėl kitų politinių pažiūrų. Druskininkai pamažu tampa „mažąja Baltarusija“, –  pranešime spaudai cituojamas L.Okockis.

Pasak Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus pirmininko, savivaldybės nesitaikstymas su kitokia nuomone pasireiškė jau ne kartą.

„Už mūsų kreipimąsi į Druskininkų savivaldybę ir kitas institucijas dėl galimų gyvūnų gerovės pažeidimų, kai miesto aikštėje pramogai dieną – naktį buvo laikomi gyvūnai, po policiją tampomi mūsų partijos nariai, kurie kitą dieną atėjo patikrinti, ar gyvūnai išvežti. Esu susidūręs ir su netikėtais trukdžiais rengti šviečiamuosius renginius apie gamtą vaikams, kai nebūna įmanoma tam rasti patalpų, o mokyklų ar miesto viešosios bibliotekos salės tuo metu būna tuščios, bet, deja, ne visiems mirtingiesiems prieinamos. Incidentai, nukreipti prieš esamai valdžiai galimai nepalankius, politiškai aktyvius miesto gyventojus, rinkimų metu itin suaktyvėja“, – teigė L. Okockis. 

Savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai vyks kovo 1 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“