Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 17d. 13:15

Socialdemokratai išvijo iš partijos Klaipėdos vicemerą Vytautą Čepą

Vytautas Čepas
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Vytautas Čepas

Su naujai susibūrusiais visuomeniniais komitetais į valdžią bandę patekti Klaipėdos socialdemokratai išvyti iš partijos. Jos vadovybė nusprendė, jog atskalūnai pažeidė dar spalį tarybos priimtą sprendimą, kad socialdemokratai rinkimuose gali dalyvauti tik būdami partijos sąraše.

Su visuomenininkais į Klaipėdos savivaldybės tarybą nusitaikė 6 buvę socialdemokratai: Aloyzas Každailevičius, Nijolė Požarskienė, Adomas Andriejus Usenavičius, Arūnas Marčiauskas ir vicemeras Vytautas Čepas. Patekti į savivaldybės tarybą pavyko tik jam.

Tačiau po sėkmingo pasirodymo rinkimuose politiką pasiekė žinia apie bendrapartiečių bausmę – jis braukiamas iš Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašų. 

„Pirmą kartą girdžiu. Manęs net į svarstymą niekas nekvietė. Išbraukė, tai išbraukė – juk ne į Sibirą siunčia. Tiesą pasakius, man vienodai rodo. Iš socialdemokratų ir taip likusi ne partija, o kažkoks darbščiųjų rankų būrelis, kuriame vienas kitą sveikina, giria, o realių darbų niekas nedaro.

Lengva būti protingu, kaip aplink susiburi žmones, kurie tave giria, liaupsina. Pabandyk būti protingas, kai aplink tave – kritikuojantys“, – filosofiškai apie išmetimą iš partijos svarsto V.Čepas.

Klaipėdos socialdemokratų vadovė Lilija Petraitienė, kandidatavusi ir į merus, tikina, kad visi iš partijos pašalinti nariai prieš jungdamiesi su visuomenininkais buvo įspėti apie laukiančią bausmę.

facebook nuotr./Lilija Petraitienė
facebook nuotr./Lilija Petraitienė

„Jeigu mes toleruosime tokius perbėgimus, tai iš partijos liks tik šiukšlių dėžė. Vadinasi, partijos narys jau nebeturi jokios atsakomybės prieš partiją. Nori eina su partija į rinkimus, nori – su visuomenininkais“, – apsisprendimą nedrausmingus partijos narius braukti iš sąrašų grindė Klaipėdos skyriaus pirmininkė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos