Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 25d. 16:00

Tauragės rajono savivaldybės Taryba susibūrė į koaliciją

Iveta Skuvydienė, Vytautas Navickas, Tauragės meras Sigitas Mičiulis ir Eduardas Anulis
Tauragės kabelinės televizijos nuotr. / Iveta Skuvydienė, Vytautas Navickas, Tauragės meras Sigitas Mičiulis ir Eduardas Anulis

Dėl valdančiosios daugumos darbo koalicijoje Tauragėje sutarė trys partijos: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, pranešė Tauragės radijas.

Naująją Tauragės valdančiąją daugumą sudaro dvylika šių partijų tarybos narių ir žmonių išrinktas meras liberalas Sigitas Mičiulis.

Koalicija įvardijo pirmuosius savo darbus: įvertinti ekonominę situaciją rajone ir priimti tinkamus sprendimus, kurie paskatintų pritraukti investicijas į Tauragę ir sukurti naujas darbo vietas.

„Daugiau investicijų, daugiau naujų darbo vietų, mažesni komunaliniai mokesčiai – sieksiu, kad žmonės pamatytų ir pajaustų teigiamus pokyčius rajone“ – pranešime cituojamas Tauragės rajono meras S.Mičiulis.

Koalicijos partneriai sutarė, kad didesnis dėmesys nei iki šiol turi būti skiriamas kaimo reikalams.

Koalicijos partneriai sutarė, kad didesnis dėmesys nei iki šiol turi būti skiriamas kaimo reikalams, todėl Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotojos pareigos siūlomos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovei Aušrinei Norkienei.

Šiuo metu svarstomos kandidatūros į Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas.

„Turime nemažai patyrusių ir kompetentingų  kandidatų, todėl svarstomos: Vaidoto Juškio, Giedrės Stulginskienės, Kristijono Paliučio, Modesto Petraičio, Dariaus Stankaus ir Vytauto Navicko kandidatūros", – vardija S.Mičiulis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas