Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 16d. 15:24

Užregistruotas jau 16-as kandidatas į Kauno mero postą – Eligijus Dzežulskis-Duonys

Eligijus Dzezulskis
Asmeninio archyvo nuotr. / Eligijus Dzežulskis-Duonys

Kaune paaiškėjo dar vienas kandidatas dalyvausiantis tiesioginiuose mero rinkimuose. Visuomeninis rinkimų komitetas „Kaunas plius Puteikis“ į šią kovą siunčia Eligijų Dzežulskį-Duonį. Kaunas jau turi 16 kandidatų.

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kaunas plius Puteikis“ šią savaitę Kauno zoologijos muziejaus salėje pristatė savo kandidatą į merus ir pretendentus į Kauno savivaldybės tarybą.

Gausu pažadų

„Kartu turime pakeisti sistemą, kuri skaldo visuomenę ir veda į susinaikinimą. Esu pasiryžęs veikti labai ryžtingai. Mūsų tikslas – reali, iš apačios vykdoma ir visus piliečius įtraukianti savivalda. Savivalda, kuri prasideda nuo apylinkės ir eina iki seniūnijos, nuo seniūnijos iki savivaldybės. Visuomeniniai rinkimų komitetai – tai nauja galimybė kurti tokią Lietuvą, apie kurią svajojome prieš 25 metus“, – mano kandidatas į merus E.Dzežulskis-Duonys.

Jis susitikime su kauniečiais žadėjo iš Europos fondų lėšų gyvenimo kokybei gerinti statyti municipalinius būstus jaunoms šeimoms ir specialistams, daugiaaukštes antžemines arba požemines automobilių stovėjimo aikšteles tarp daugiabučių namų, tinkamai apšviesti gatves ir aikštes, atnaujinti nerenovuotas gydymo įstaigas, mokyklas ir policijos komisariatus. 

Visuomeniniai rinkimų komitetai – tai nauja galimybė kurti tokią Lietuvą, apie kurią svajojome prieš 25 metus.“ – mano kandidatas į merus E.Dzežulskis-Duonys.

Jo ir komiteto programoje taip pat gausu pažadų mažinti šildymo, buitinių atliekų tvarkymo kainas, atsisakant monolijų. Taip pat kalbama apie seniūnijų savarankiškumo stiprinimą,  visišką mikroautobusų integraciją į viešojo transporto sistemą, pensininkų atleidimą nuo mokesčio už viešąjį transportą. 

Kandidatas jau yra buvęs valdžioje

E.Dzežulskis-Duonys yra universiteto dėstytojas, filosofas, rašytojas, visuomenininkas. Jis studijavo ekonomiką ir praktinę filosofiją Lietuvos ir Vakarų Europos universitetuose, dėsto filosofiją Kauno technologijos universitete, dalyvauja kelių nevyriausybinių organizacijų veiklose, rašo publicistinius ir mokslinius straipsnius, grožinės literatūros knygas.

E.Dzežulskis – Duonys turi ir politiko patirties. 2003-2007 m. buvo išrinktas į Kauno miesto tarybą, pirmininkavo Keleivinio transporto komisijai, Savivaldos ir ekonomikos komitetui, Savivaldybės ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo tarybai. 

Komiteto „Kaunas plius Puteikis“ kandidatų sąraše yra 52 asmenys. E.Dzežulskio-Duonio teigimu, penktadalis komiteto kandidatų yra universitetų žmonės.

Kandidatų netrūksta

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Kaune į merus ketina pretenduoti šie žmonės:

Stanislovas Buškevičius (partija „Jaunoji Lietuva“)

Eligijus Dzežulskis-Duonys (visuomeninis rinkimų komitetas „Kaunas plius Puteikis“)

Vydas Gedvilas (Darbo partija)

Kristina Juozapavičiūtė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

Kęstutis Juknis (politinė partija „Profesinių sąjungų centras“)

Andrius Kupčinskas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)

Gintautas Labanauskas (visuomeninis rinkimų komitetas „Gintauto Labanausko komanda „Dirbam Kaunui“)

Orinta Leiputė (Lietuvos socialdemokratų partija)

Visvaldas Matijošaitis (visuomeninis rinkimų komitetas „Vieningas Kaunas“)

Rimantas Mikaitis (Liberalų sąjūdis)

Juozas Murauskas (Emigrantų partija)

Aušra Ručienė (partija „Tvarka ir teisingumas")

Vytautas Šustauskas (Kovotojų už Lietuvą sąjunga)

Erikas Tamašauskas (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai))

Artūras Tepelys (Respublikonų partija)

Kęstutis Pūkas (visuomeninis rinkimų komitetas „Kaunas – kitokia Lietuva“).

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kovo 1 d.


 


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/