2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

20-ųjų F-1 lenktynių likimas paaiškės kitą savaitę?

Papildomų 20-ųjų lenktynių įtraukimas į šių metų „Formulės-1“ čempionato tvarkaraštį turėtų paaiškėti kitą savaitę, pareiškė sporto komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone’as. Vienintele kandidate surengti etapą, tvirtinama, liko Turkija.
Bernie Ecclestone'as
Bernie Ecclestone'as / „Scanpix“ nuotr.

Nors įvairiais laikotarpiais su varžybų rengimu buvo siejamos Austrija, Prancūzija ir Turkija, dabar, panašu, tarp kandidatų liko tik pastaroji. „Portal-F1.com“ teigimu, lenktynių rengimą „Red Bull“ valdomame žiede Spielberge,

Austrijoje, atmetė pats B.Ecclestone’as, o į valdžią Prancūzijoje atėję kairieji finansuoti etapo pareiškė nesiruošiantys.

Didelių abejonių kelia ir lenktynių rengimas Turkijoje, Stambulo trasoje. Prie varžybų organizavimo finansiškai prisidėti atsisakė vietos valdžia, todėl visa atsakomybė dėl jų tektų privačiam sektoriui.

„Šiuo metu manau, kad šiemet gali tekti apsiriboti 19 „Grand Prix“. Tai „Formulei-1“ nesukeltų didelių problemų. Galutinį sprendimą greičiausiai priimsime kitą savaitę“, – taip „Portal-F1.com“ cituoja B.Ecclestone’ą.

2013 m. F-1 čempionato tvarkaraštyje nebeliko penkerius metus Valensijos (Ispanija) miesto gatvėse vykusių Europos GP lenktynių, o jas turėjęs pakeisti Amerikos GP etapas Niujorko prieigose buvo nukeltas 2014 m.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką