2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2019 01 04 /01:41

„Agrorodeo“ komandos „Kamanė“ neatlaikė testų smėlynuose: dykumoje prireikė remonto

Ketvirtadienio vakarą Peru laiku Dakaro dalyviai surengė testų sesiją smėlynuose. Savo automobilius čia išbandyti ketina ir lietuviai, o pirmasis tą padaryti suskubo Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu.

Automobilių bandymams jų organizatoriai paruošė kelių kilometrų distanciją, kurią galėjo įveikti kiekvienas dalyvis. Nuolat prie automobilių plušo ir mechanikai, kurie pagal pilotų pastabas reguliavo technikos parametrus.

Tačiau Vaidotui Žalai testai pasibaigė kiek anksčiau nei planuota. Pilotas pranešė, kad važiuodamas jis pajuto, jog ima strigti vairas.

Testus teko nutraukti ir tempti automobilį iki mechanikų sunkvežimio. Čia pat dykumoje buvo pakeista vairo kolonėlės žarna.

Tiesa, iš pradžių šturmanas Saulius Jurgelėnas galvojo, kad teks keisti visą kolonėlę:

„Pradžia buvo tikrai gera, o dabar patenkinti bent jau tuo, kad tai išlindo dabar, o ne pirmame greičio ruože. Atrodo, kad perrinkta pilnai vairo kolonėlė, bet pradėjo leisti skystį“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką