Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Agrorodeo“ ekipažas dar neprasidėjus Dakarui džiaugiasi draugyste su „X-Raid“

Naujai įsigytas „MINI John Cooper Works Rally“ automobilis „Agrorodeo“ komandai buvo labai didelė investicija. Tačiau kiek daug neįkainojamų priedų lietuviška ekipa gavo už sumokėtus pinigus pamatė tik atvykusi į Saudo Arabiją. Tai – „X-Raid“ gamintojų ir inžinierių dėmesys lietuviams, teigiama komandos išplatintame pranešime spaudai.
„Agrorodeo“  techninė komisija
„Agrorodeo“ techninė komisija / Edgaro Buiko nuotr.

Dakaro formalumai, administracinės ir techninės komisijos įprastai atima itin daug laiko ir nervų lenktynininkams. Tačiau į naujai įsigytą „MINI“ šiemet persėdęs Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas šiemet techninę komisiją praėjo kaip niekada greitai. Juos nustebino automobilio gamintojo „X-Raid“ suteikta pagalba.

„Techninė komisija praėjo tikrai puikiai. Įveikėme ją greičiau nei įprastai, nes tuo metu automobilius patikrinimui varė ir visa gamyklinė „X-Raid“ komanda. Labiausiai džiugina tai, kad jie betarpiškai rūpinasi ir mūsų automobiliu ir jaučiamės tikrai globojami. „X-Raid“ inžinieriai neišvažiavo pro garažo, kuriame vyko automobilių patikrinimai, vartus, kol nebuvo išvarytas mūsų mažylis“, – bendradarbiavimu su aukščiausio lygio gamintojais džiaugėsi „Agrorodeo“ ekipos lenktynininkas Vaidotas Žala.

Lietuvių „MINI John Cooper Works Rally“ prižiūrės „Agrorodeo“ komandos inžinieriai. Nepaisant to, pas juos palapinę reguliariai užsuks ir „X-Raid“ inžinierius, kurio užduotis yra nuskaityti Vaidoto ir Sauliaus „Minio“ variklio kompiuterio duomenis, patars mechanikams ką ir kaip daryti.

„Nepaisant to, kad automobilį aptarnaujame patys, jie atsako į visus mums kylančius klausimus ir betarpiškai padeda. Šis draugiškas ir nuoširdus bendradarbiavimas kol kas yra viena iš geriausių investicijos į „MINI“ dalių“, – geros nuotaikos neslėpė V.Žala.

Šiandien, šeštadienį – podiumas. „Agrorodeo“ ekipažas juo važiuos 16:52 Saudo Arabijos, 17:52 Lietuvos laiku.

Sekmadienio ryte – pirmasis greičio ruožo startas. Dakaro ralis Saudo Arabijoje vyks pirmą kartą, tad dauguma dalyvių nežino greičio ruožų specifikos. Vaidotas Žala po dalyvių susirinkimo minėjo sužinoję tik tiek, kad pirmasis etapas bus akmenuotas, kopų bus nedaug.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius