2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ar Emilija Gelažninkienė startuos Dakare? Dabar tai priklauso ne tik nuo jos

Emilija Gelažninkienė su Arūnu Gelažninku jau praėjusiame Dakaro ralyje puoselėjo viltis tapti pirmuoju Lietuvos ekipažu, kuriame prie motobagio vairo - moteris. Nors ekipažas atliko daug namų darbų, 2023 m. sausį Saudo Arabijoje nestartavo.
„Orion Dakar team“ „Perimetro“ ralyje
„Orion Dakar team“ „Perimetro“ ralyje / Organizatorių nuotr.

2024 m. sausio 5 d. šeimyninis duetas, regis, jau galėtų stoti prie starto ir įrašyti naują puslapį Lietuvos autosporto istorijoje. Nes per metus nuvažiuota daugybė sportinių kilometrų ir Breslau ralyje, ir lietuviškame „Perimetre“.

Tačiau Emilija ir vėl pasėjo abejones, tačiau suteikė vilties. Pirmiausia spalio mėnėsį nusprendė parduoti savo mylimą geltoną bagiuką. O dabar kreipiasi pagalbos į gerbėjus.

Tiksliau, už Emiliją ir Arūną kalba Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentė Giedrė Leskauskienė:

„Emilija Gelažninkienė tikrai ne kartą man pasakojo ir visaip garsiai svajojo apie Dakarą. Puikiai prisimenu kai ji man pasakojo apie savo vaikystės svajonę lenktyniauti sunkiausiame pasaulyje ralyje. Pamačius Dakaro virtuvę iš arti ir vyro Arūno palaikymas Dakare ją tik dar labiau paskatino siekti savo svajonės. Emilija ties šiuo tikslu dirba jau antrus metus ir dabar pasiduoti nebežada.

Iki sunkiausių pasaulyje varžybų liko kiek daugiau nei mėnuo. Todėl prašau jūsų prisidėti prie Emilijos ir Arūno kelionės bei #MoterysGali tikslo. Beje projektas #MoterysGali prasidėjo būtent nuo motociklų sporto.

Prisidėkite ir jūsų vardas bus ant sportininkų bagiuko jau šį sausį!
Prisidėjimo nuoroda – https://igg.me/at/dakar2024“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką