2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Arūnas Gelažninkas po pirmos dienos savo klasėje – TOP 3: „Gavau dulkių porciją“

Po pirmo greičio ruožo „ZigmasDakarteam“ lenktynininkas Arūnas Gelažninkas jaučiasi puikiai ir, preliminariais duomenimis, savo laiką sutalpins į „Original by Motul“ klasės lyderių penketuką.

„Popiet grįžome į bivaką, viskas kaip ir neblogai. Sekmadienį važiavome apie 277 kilometrus. Degalų pylėme 177 kilometre. Iki tos zonos buvo labai daug akmenų, buvo sunku važiuoti. Todėl važiavau atsargiai ir pirmoje dalyje klaidų nedariau, pavyko išvengti kritimo.

Antroje dalyje likus 100 kilometrų paklydau porą kartų, todėl praradau penkias, o gal ir visas dešimt minučių. Per jas mane aplenkė lėtesni lenktynininkai, dar ir keturratis įsipynė, todėl gavau dulkių porciją. Savo klasėje šiandien esu 3 ir atsilieku 12 sek. nuo antrosios vietos. Tai viskas pagal planą – dar tik pirma diena“, – pasakoja A.Gelažninkas.

Nors motociklininkas kėlėsi labai anksti ir jau apie 4:30 val. ryto teko pajudėti starto link, po greičio ruožo darbas dar nesibaigė. Pradėjus lenktynes, oro temperatūra siekė apie 14 laipsnių. Popiet yra apie 25–30 laipsnių. Atsipūtus, reiks apžiūrėti motociklą ir, jei teks, paremontuoti. Čia ir prasideda visas vadinamosios vienišių klasės smagumas.

„Grįžus į bivaką, radau savo įrankių dėžę, palapinę, miegmaišį. Pirmiausia pasistačiau palapinę. Kol dar karšta lauke ir pats motociklas po visos dienos lenktynių įkaitęs, nesikrapštysiu prie jo. Dabar eisiu nusimaudyt, papietaut. Nuotaika gera, viskas dar prieš akis“, – gerai nusiteikęs kalbėjo A.Gelažninkas.

Preliminariais duomenimis, „Original by Motul“ klasėje po pirmojo greičio ruožo pirmauja 11 kartą Dakare važiuojantis Emanuelis Gyenesas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką