2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Balys Bardauskas Dakaro ralyje pasiekė antrojo greičio ruožo finišą

Sunkiai, tačiau kantriai Balys Bardauskas, vienintelis Lietuvos motociklininkas, pasiekė Dakaro ralio finišą. Sportininkas galutinėje greičio ruožo įskaitos lentelėje įrašytas 120-as.
Balys Bardauskas su komanda finiše
Balys Bardauskas su komanda finiše / Agroeta nuotr.

Anot Carloso Brebbios, „Perkūnas Team“ komandos vadovo, motociklininkas važiavo ganėtinai stabiliai ir per penkis greičio ruožo punktus iki pat finišo sugebėjo pagerinti savo poziciją šešiomis vietomis: nuo 126 iki 120-osios.

Komandos vadovas akcentavo ir tai, kad motociklininkai antrąją Dakaro ralio dieną startavo vėliau nei automobilių vairuotojai, o tai šiek tiek pakeitė sąlygas.

„Net kai kurie sunkvežimiai aplenkė Balį, tad trasos danga buvo labai minkšta ir neleidžianti pasiekti didelio greičio“, – aiškino C.Brebbia.

Užtruko trasoje B.Bardauskas dar ir todėl, kad stabtelėjo padėti į nelaimę patekusiam kitam lenktynininkui.

„Jis užtruko apie valandą, todėl Balio laukėme jau nerimaudami, nes jis turėjo pasirodyti anksčiau“, – pasakojo Marija Dubickienė, komandos narė.

Šiame ralyje B. Bardausko pagrindinis tikslas yra pasiekti Dakaro finišą, tačiau yra ir tarpiniai tikslai – sulaukti kaip įmanoma daugiau vietos gyventojų ir lietuvių išeivių sveikinimų mūsų valstybei, kuri vasario 16-ąją minės atkurtos Nepriklausomybės šimtmetį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką