Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Balys Bardauskas pirmuose Dakaro ralio etapuose laikysis saugesnės taktikos

Vilniečio Balio Bardausko motociklas „KTM 450 Rally Replica“ visapusiškai parengtas Dakaro raliui, tačiau sportininkas teigia, jog pirmąjį etapą stengsis įveikti pirmiausiai saugiai, nesigalinėdamas su greičiausiais sportininkais.
Balys Bardauskas
Balys Bardauskas / Marijos Dubickienės nuotr.

„Svarbu ne greitis, o saugumas. Dakarui reikia jėgų, o ne greičio“, – lenktynių beprotybės išvakarėse sakė B. Bardauskas. Kartu su komandos nariais šiandien B. Bardauskas išsimaudė Ramiajame vandenyne. Tai paskutinis atokvėpis prieš daug jėgų pareikalausiančias lenktynes.

„Visų nuotaika labai gera. Mėgaujamės kiekviena akimirka, kurią čia praleidžiame“, – kalbėjo „Ąžuolas Team“ komandos atstovė Marija Dubickienė.

Marijos Dubickienės nuotr./Balys Bardauskas
Marijos Dubickienės nuotr./Balys Bardauskas

Jos teigimu, B. Bardauskas stengsis tausoti motociklą, nes teks rungtis „Originals by Motul“ klasėje, kurioje sportininkai motociklus remontuojasi patys. Draudžiama bet kokia techninė pagalba iš šalies. Bus daug iššūkių ir mažai miego.

Dakaro ralis prasidės jau rytoj (sausio 6 d.) simboliniu sportininkų pasirodymu ant lenktynių rampos. Sausio 7-ąją jie stos į kovą pirmame etape (Lima – Piskas). Tai simbolinio starto diena, kai dalyviai daugiadienes lenktynes pradeda nuo podiumo. Bendra dienos rida sudarys 331 kilometrą, iš kurių tik 84 km bus greičio ruožas. Ir nors etapas sąlyginai trumpas, nors jis pasižymi Dakaro blizgučių elementais, vis dėlto toks įspūdis apgaulingas.

Būtent pirmojo etapo metu lenktynininkai siekia užimti kuo aukštesnes vietas, kad tolesniuose etapuose lenktynes pradėtų iš kaip įmanoma geresnių pozicijų.

VIDEO: Techninę motociklo komisiją praėjusiam B.Bardauskui nuotaiką sugadino nenumatytos išlaidos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius