2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Belgijos „F-2“ lenktynės pažymėtos tragedija: per kraupią avariją žuvo Anthoine'as Hubertas

Belgijoje per avariją „F-2“ čempionato lenktynių metu žuvo 22-ejų Prancūzijos lenktynininkas Anthoine'as Hubertas, praneša BBC.
Belgijoje per avariją lenktynių metu žuvo 22-ejų lenktynininkas Anthoine'as Hubertas
Belgijoje per avariją lenktynių metu žuvo 22-ejų lenktynininkas Anthoine'as Hubertas / „Twitter“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Belgija Lenktynės

Tragedija jauną vaikiną ištiko šeštadienį Belgijos „Spa“ trasoje, kuomet į jo automobilį rėžėsi amerikiečio Juano Manuelio Correa bolidas, važiavęs 270 kilometrų per valandą greičiu.

Iškart po avarijos stiprius sužalojimus patyręs Anthoine'as Hubertas buvo nugabentas į Liežo miesto ligoninę, tačiau medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko. „BWT Arden“ komandai šiemet atstovavęs Anthoine'as Hubertas mirė.

Vaizdo įrašuose matyti, kad Anthoine'o Huberto bolidas iš pradžių nevaldomas rėžėsi į atitvarus, nuo jų atšoko ir trenkėsi į sustabdyti nespėjusį J.M.Correa bolidą. Prancūzo bolidas per avariją lūžo pusiau.

Stipriai sužalotas po avarijos liko ir Juanas Manuelis Correa, jis taip pat nugabentas į ligoninę, pranešama, kad jo būklė šiuo metu stabili.

Lenktynės įvykus avarijai buvo sustabdytos, o paaiškėjus tikrajam jos mastui – visai nutrauktos. Tačiau „F-1“ lenktynės „Spa“ trasoje sekmadienį įvyks.

Šį sezoną jau dvi pergales Monake ir Prancūzijoje pelnęs A.Hubertas „F-2“ čempionato įskaitoje buvo aštuntas. A.Hubertas taip pat priklausė „Renault“ jaunimo akademijai.

Tragedija sukrėtė motosporto bendruomenę. Socialiniuose tinkluose dalijamasi užuojautos žinutėmis.

„Tai sukrečianti žinia. Ilsėkis ramybėje, Anthoine. Mano maldos ir mintys šiandien yra su tavimi“, –„Instagram“ paskyroje rašė Lewisas Hamiltonas.

„Jei kuris iš jūsų, žiūrinčių ir besimėgaujančių šiuo sportu bent sekundei pagalvojate, kad tai, ką mes darome, yra saugu, jūs smarkiai klystate. Visi šie vairuotojai lenktynių trasoje rizikuoja savo gyvybe ir žmonės turėtų tai vertinti. To nedaro ne tik sirgaliai, bet ir tam tikri šiame sporte dirbantys žmonės.

Anthoine'as Hubertas, manau, yra tikras didvyris – jis rizikavo, kad pagautų savo svajonę. Tačiau man be galo liūdna, kad taip nutiko. Ilsėkis ramybėje, brolau“, – rašė Lewisas Hamiltonas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką