Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

D.Matijošaitis apie „Juodojo vanago“ gedimą: laukia anginos operacija per užpakalį

Dėl prasto ryšio trečiadienį Lietuvos taip ir nepasiekė tikslios žinios, kas tiksliai nutiko Benedikto Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio automobiliui, vadinamajam „Juodajam vanagui“. Tačiau vidurnaktį Lietuvos laiku į gero ryšio zoną sugrįžęs lenktynininkas Dainius Matijošaitis „gyvai“ iš Argentinos pakomentavo situaciją savo „Facebook“ paskyroje.
Dakaro ralio 2 greičio ruožas
Dakaro ralio 2 greičio ruožas / Marieno Chytka nuotr.

Dainiaus teigimu, Argentinos viršukalnėse labai blogas ryšys. Tad neveikia ir satelitiniai telefonai. Todėl bendrauti su Benediktu – sudėtinga. Pasiekti už 30 km nuo starto bekelėje sustojusį ekipažą, kol vyksta lenktynės taip pat neįmanoma. Vėliau, kai bus galima, iki „Juodojo vanago“ ekipažo bandys privažiuoti mechanikai. Bet jie negali padėti remontuoti – gali tik stebėti ir patarti.

Tuo tarpu Benas su Sebu patys ardo automobilį, bandys išimti pavarų dėžę ir remontuoti sankabą sudėtingom sąlygom. „Laukia anginos operacija per užpakalį“, – neslėpė apmaudo Dainius, stengdamasis neprarasti optimizmo.

Jo teigimu, Benediktui su Sebastianu šiek tiek atsarginių dalių paliko „Overdrive“ komanda, tad reikia turėti vilties, kad jiems pavyks pakilti naujam skrydžiui.

Pasak Dainiaus, sunkvežimiai ekipažo tempti taip pat negali, nes ne visiškai sutampa trasos. Tad tenka suktis iš padėties patiems.

Trumpą Dainiaus pasisakymą apie susiklosčiusią situaciją žiūrėkite čia:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius