2020 01 17 /14:19

Ant Dakaro finišo podiumo pasirodė ir lietuvių ekipažai

Dakaro ralis šiais metais pasiekė aukščiausią įtampos tašką – finišuoja vis daugiau lenktynininkų. O jų sutikimą ant podiumo galėsite stebėti tiesiogiai šiame tekste esančioje nuorodoje. Pamatysime ir finišuojančius lietuvius.

Naujausia informacija iš Saudo Arabijos – 15min GAZAS „Facebook“ paskyroje ir specialiame 15min Dakaro ralio polapyje.

Šių metų Dakaras artėja pabaigos link. Pirmieji dalyviai jau rieda ant podiumo. Žemiau galėsite stebėti ir lietuvių finišą:

Vienintelis motociklininkas iš Lietuvos, A.Gelažninkas, dvyliktojo greičio ruožo finišą pasiekia preliminariai būdamas 37-oje vietoje. Nuo lyderio jis atsiliko 22 min. 08 sek. Ruožą lietuvis įveikė per 1 val. 50 min. 23 sek. O bendroje įskaitoje užėmė 30-ą poziciją.

A.Gelažninkas oficialiai finišavo Dakare:

Finišavo Benediktas Vanagas su Filipe Palmeiro. Jų rezultatas paskutiniajame ruože – 17-a pozicija. Bendroje įskaitoje – 15-a vieta.

Jie jau pasirodė ir ant podiumo.

Ryčio Šeškaičio nuotr./B.Vanagas ir F.Palmeiro pasiekė Dakaro finišą

Finišą pasiekė Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuliu. Jų rezultatas – 21-a vieta. Bendroje įskaitoje – 20. Ekipažas taip pat jau pasimėgavo plojimais ant podiumo.

iGo2Dakar nuotr./Lietuviai Dakaro finiše

42-oje vietoje finišavo Gintas Petrus su Tomu Jančiu. Jie nuo lyderio penktadienį atsiliko 33 min. Bendroje įskaitoje duetas užėmė 40-ą vieta.

15min žiniomis, Vaidotas Žala po smūgio į akmenį išlaužė MINI ratą. Ekipažas susitvarkė automobilį ir juda finišo link.

Šių metų prizininkai

Dvyliktąjį greičio ruožą automobilių klasėse laimėjo Nasseras Al-Attiyah, kuris išsaugojo antrąją vietą šiame maratone. Ralio nugalėtoju tapo ispanas Carlosas Sainzas, o trečias šiemet – Stephane`as Peterhanselis.

Ricky Brabecas užsitikrina nugalėtojo titulą motociklų klasėje ir tampa pirmuoju amerikiečiu, laimėjusiu Dakarą. Taip pat amerikietis, važiuojantis „Honda“ motociklu, nutraukė KTM pergalių seriją, trukusią 18 metų.

Antroje vietoje bendroje įskaitoje P.Quintanilla. Trečiasis – T.Price'as.

Bagių klasės nugalėtoju tampa S.Currie. Antrąją vietą iškovojo S.Kariakinas. Trečiojoje – F.Lopez Contardo.

Sunkvežimių klasėje nepavejamas buvo A.Karginovas. Antroje vietoje – A.Shibalovas. Trečiasis – S.Viazovichius.

Keturračių klasėje nugalėtoju tampa Ignacio Casale. Antrąją vietą iškovojo S.Vitse. Trečiasis – R.Sonik