Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Dakaro debiutantai „ConnectPay Racing“ patampė nervus sunkvežimių klasės senbuviams

Penktoji Dakaro diena ir vėl pakankamai sklandžiai klostėsi sunkvežimių klasės debiutantams -„ConnectPay Racing“ komandai. Vaidotas Paškevičius, Slavomiras Volkovas ir Tomas Gužauskas šiandien buvo įžengę šiek tiek aukščiau į lyderių dešimtuką ir vienu metu fiksavo net aštuntą laiką. Galutinėje dienos rikiuotėje trijulė klasifikuojama preliminarioje dešimtoje vietoje, rašoma pranešime.
„ConnectPay Racing“
„ConnectPay Racing“ / Martin Macik team nuotr.

Jokio nuovargio nedemonstruojantis ir visuomet pakilios nuotaikos „ConnectPay Racing“ komandos pilotas Vaidotas Paškevičius po penktojo greičio ruožo finišo pasakojo, kad šiandienos distanciją pavyko įveikti be didesnių problemų.

Vairuotojo teigimu, šis penktasis etapas buvo pažymėtas itin charakteringa trasa, kurios reljefas nuolat keitėsi. Nemažai navigacijos rebusų teko spręsti komandos šturmanui Slavomiras Volkovas.

„Labai smagus greičio ruožas. Buvo ir „trial`o“, ir greitų atkarpų, ir sudėtingų kopų. Šiandien puikiai dirbo šturmanas. Vienu metu jau galvojau, kad tikrai nežinau, kur mes esame ir kur važiuojame. Bet Slavomiras puikiai sunavigavo – čia kairėn, čia dešinėn, čia per kopą. Pasiekėme visus taškus, baudų negavome“, – kalbėjo Vaidotas Paškevičius.

Dar daugiau intrigos įnešė tai, kad iš paskos „ConnectPay Racing“ komandos startavo ir keletas sunkvežimių klasės senbuvių, kuriems pavyti ir aplenkti debiutantus iš Lietuvos nebuvo pati lengviausia užduotis.

„Mums už nugaros startavo du greiti sunkvežimiai. Vienas iš jų – „Kamaz“, kitas – „Tatra“ su Ignacio Casale prie vairo. „Kamaz“ mus pavijo 80-ame kilometre, o „Tatra“ – įveikus maždaug 300 km. Ignacio Casale sugebėjo mus aplenkti, tačiau rizikuodamas ir lėkdamas tikrai dideliu greičiu prisižaidė ir pramušė net du ratus. Jam teko stoti, o mes nurūkome pirmyn. Iki finišo važiavome stabiliai, savo tempu. Pramušėme vieną padangą ir mes, bet iki finišo jau buvo likę nedaug, tai nuolat į ją pūtėme orą iš sistemos ir keisti jau nebestojome. Nebebuvo verta gaišti laiko“, – pasakojo „ConnectPay Racing“ komandos pilotas Vaidotas Paškevičius.

Šiandien pasiekusi preliminarią dešimtą sunkvežimių įskaitos vietą „ConnectPay Racing“ komanda dar labiau sustiprino savo pozicijas bendroje penkių greičio ruožų suvestinėje. Lietuviai dabar klasifikuojami vienuoliktoje vietoje. Iki dešimtosios vietos jiems trūksta 52 minučių. Tačiau Vaidotas Paškevičius tvirtina, kad patekti į dešimtuką komanda nebandys ir nerizikuos.

„Dešimtukas nėra mūsų tikslas. Tikrai nesame susikoncentravę į kažkokią konkrečią poziciją, kurią norime užimti. Važiuojame savo tempu ir mokomės. Tai mūsų pirmasis Dakaras, todėl tikrai nespausime virš galimybių ribų vien tam, kad būtume dešimtuke. Važiuosime kaip važiuojame dabar. Jaučiu, kad galbūt šiek tiek pagreitėjome kopose. Jau atsiranda pasitikėjimas ir savimi, ir sunkvežimiu. Žingsnis po žingsnio judame link finišo ir laukiame visų jūsų palaikymo“, – sakė Vaidotas Paškevičius.

Daugiau informacijos apie komandą ir naujienas galite rasti ekipos „Facebook“ paskyroje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius