Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Domantas Vaznys Europos keturračių čempionato etape Latvijoje – antras

Lietuvis Domantas Vaznys puikiai pasirodė Europos keturračių motociklų čempionato etape Latvijoje, Stelpės trasoje. Pirmojo važiavimo metu jis užėmė antrą, antro važiavimo – trečią vietas. Sudėjus abu rezultatus, D. Vaznys klasifikuotas antroje vietoje tarp geriausių Europos keturračių motociklų sporto atstovų.
Domantas Vaznys
Temos: 2 Latvija Keturratis

Nors Europos keturračių motociklų čempionate įvyko jau trys etapai, o D. Vaznys dalyvavo tik viename jų, puikaus pasirodymo užteko, kad lietuvis pakiltų į dešimtą vietą bendroje 2017-ųjų įskaitoje.

Viso Latvijos etape dalyvavo 20 sportininkų iš visos Europos, o greičiausias abu važiavimus buvo estas Kevinas Saaras. Trečias etapo įskaitoje liko Europos čempionato lyderis Jani Tanhuanpaa iš Suomijos, tačiau D. Vaznys autoriteto neišsigando – pirmame važiavime suomį aplenkė, o antrame finišavo iškart už jo.

Biržietis D. Vaznys sportuoti pradėjo tik 2013-ais metais, tačiau per tokį trumpą laiką jau spėjo tapti prizininkų įvairiose varžybose Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

„EMX Quads“ čempionato etapo Latvijoje „Top 10“:

Vieta Nr. Lenktynininkas Valstybė Motociklas Taškai (viso) Stelpės etapo važiavimai