Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Ecclestone'as: titulą laimės Schumacheris

„Formulės-1“ vadovas Bernie Ecclestone'as neabejoja, kad Michaeliui Schumacheriui pavyks papildyti savo turtingą pasaulio čempiono titulų kolekciją. „Tai fantastiška „Formulei-1“, – iš džiaugsmo trynė rankomis jis.
B.Ecclestone'as sutiko, kad F1 lenktynės atkeliautų ir į Rusiją
B.Ecclestone'as prognozuoja M.Schumacherio triumfą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Tai bus ne tik etapų pergalės. Schumacheris laimės pasaulio čempionatą“, – oficialiam „Formulės-1“ interneto puslapiui sakė B.Ecclestone'as.

Jeigu taip atsitiktų, tai būtų aštuntasis 40 metų vokiečio titulas per karjerą. Sausio 3 dieną 41 metų gimtadienį švęsiantis legendinis lenktynininkas penkiskart triumfavo 2000–2004 metais su „Ferrari“, o dukart – 1994 ir 1995 metais – su „Benneton Renault“.

Iš viso M.Schumacheris savo sąskaitoje turi 91 pergalę per 250 lenktynių etapų. „Jo dalyvavimas tikrai duos didelę naudą naujų bolidų vystymui“, – sakė B.Ecclestone'as. Ir anksčiau vokietis  tapdavo patenkintas tik tada, kai bolidas tapdavo kone tobulas.

B.Ecclestone'as prognozavo, kad M.Schumacheris 2010 metais padovanos daug gražių akimirkų – jis vėl pasirengęs ir 100 proc. motyvuotas. Paskutinės vokiečio lenktynės buvo 2006 metų spalio 22 dieną San Paule.

Anot „Formulės-1“ boso, „Mercedes“ komandos M.Schumacherio ir Nico Rosbergo dvikovos su „McLaren“ pilotais Jensonu Buttonu ir Lewisu Hamiltonu bei „Ferrari“ lenktynininkais Fernando Alonso ir Felipe Massa turėtų užgniaužti kvapą. „Sirgaliai juos tiesiog ant rankų nešios“, – sakė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius