2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Fenix“ ralio dalyviai važiavo lyg Marso kanjonais: kokie rezultatai?

Tunise vykstančiame „Fenix“ ralyje ketvirtadienis buvo jau penktoji lenktynių diena. Po itin sunkaus trečiadienio, kai sportininkams teko ne tik įveikti smėlio audrą, bet ir tvarkytis su nesklandumais trasoje, ketvirtadienį viskas klostėsi daug geriau.
Ketvirtadienis Tunise vykstančiame „Fenix“ ralyje
Ketvirtadienis Tunise vykstančiame „Fenix“ ralyje / CFMOTO nuotr.

Visi ralio rezultatai: sužinokite, kaip sekėsi kitiems lietuviams

Abu „CFMOTO RACING TEAM“ komandos sportininkai pasakojo, kad ketvirtadienio trasa buvo itin vaizdinga – jausmas buvo lyg važiuojant Marso kanjonais. Tiesa, organizatoriai dalyviams jau ne pirmą dieną buvo paruošę vaizdingus maršrutus, mat prieš porą dienų trasa driekėsi per dirbtinį kaimelį, kuris buvo pastatytas filmo „Žvaigždžių karai“ filmavimui.

Vaizdinga trasa ir didelis greitis

„Dviejų šimtų kilometrų greičio ruožas šiandien buvo labai įvairus: buvo ir lėtų, ir greitų atkarpų. Kartais jautėmės, lyg važiuotume Marso kanjonais. Tiesa, per pirmus trisdešimt kilometrų padariau keletą navigacinių klaidų, bet vėliau, susikaupęs, spaudžiau maksimaliai“, – po finišo kalbėjo Antanas Kanopkinas.

VIDEO: „Fenix“ ralis, sunki trečioji diena

Sportininkas džiaugėsi, kad į finišą pavyko atvažiuoti ne tik išsaugojus sveiką techniką, bet ir pasiekus puikų rezultatą. Tiesa, sportininkas neslėpė, kad po šiandienos jau reikės keisti padangas. Vyras keturračių įskaitoje atvažiavo antras, vos septyniolika sekundžių į priekį praleidęs savo komandos draugą. Taip pat daugiau nei dvejomis minutėmis pavyko padidinti skirtumą nuo savo artimiausio konkurento prancūzo.

VIDEO: „Fenix“ ralis, penktoji diena

„Žinoma, dar turime sulaukti oficialių rezultatų, kurie skelbiami kitos dienos ryte. Kol kas tai tik preliminarūs rezultatai be baudų paskaičiavimo“, – patikslino A.Kanopkinas.

Adomas Gančierius pritarė komandos draugui ir pasakojo, kad važiuojant trasa atrodė, lyg būtų ne šioje planetoje: „Trasa driekėsi kalnais, pakalnėmis, išdžiūvusiomis stepėmis – buvo į ką pasižiūrėti. Trasa tikrai įdomi ir smagi, taip pat ir greita. Reikėjo pasistengti, ypatingai su navigacija plynlaukėse, kur visi keliai atrodo vienodi ir turi pasirinkti tinkamą.“

VIDEO: „Fenix“ ralis: ketvirtoji diena

Sportininkui pavyko išlaikyti greitą tempą ir išvengti incidentų, o pagal preliminarius rezultatus jis išliko savo įskaitos lyderiu.

Penktadienį dalyvių vėl laukia kopos, nors atstumas bus gerokai trumpesnis – sportininkams teks įveikti vos 145 kilometrus, kurių dauguma drieksis per smėlynus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką