Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Gustas Grinbergas grįžta į lenktynes: šį savaitgalį startuos Europos „Le Mans“ čempionate

Antradienio vakarą jauniausias pagal „Le Mans“ taisykles vykdomų lenktynių nugalėtojas gavo pasiūlymą sugrįžti į trasą. Su LMP3 kategorijoje lenktyniaujančia „BHK Motorsport“ komanda susitarimas buvo pasiektas per valandą ir dabar jau aišku, kad G.Grinbergas startuos trečiame Europos „Le Mans“ serijos etape Paulo Ricardo trasoje Prancūzijoje. Kai jūs skaitote šį pranešimą, Gustas jau bendrauja su savo naujosios komandos nariais ir ruošiasi lenktynėms.
Gustas Grinbergas
Gustas Grinbergas / Asmeninio archyvo nuotr.

Priminsime, kad tai ne pirmas kartas, kai už profesionalumą vertinamas lietuvis pakviečiamas į aukščiausio lygio lenktynes. Sausio pradžioje G.Grinbergas gavo paskutinės minutės pasiūlymą lenktyniauti Azijos „Le Mans“ serijoje. Skambutis jį pasiekė sekmadienio naktį, o į Australiją išskristi reikėjo vėliausiai pirmadienį. Vilnietis spėjo, nugalėjo Australijoje, Malaizijoje, o Tailande finišavo antroje vietoje. Tokie rezultatai RWR komandai užtikrino pirmą vietą LMP2 AM kategorijos čempionate, o Gustui – Azijos „Le Mans“ serijos metų naujoko titulą.

Asmeninio archyvo nuotr./Gustas Grinberga
Asmeninio archyvo nuotr./Gustas Grinberga

Istorija pasikartojo šią savaitę. Komanda, jau senokai kvietusi Gustą į savo gretas, bet turėjusi visus 3 reikiamus lenktynininkus, parekomendavo lietuvį varžovams. Jie nedvejojo nei minutę ir pasirašė sutartį.

G.Grinbergas su komandos draugais pilotuos Ligier JS P320 automobilį, kurio Nissan V8 variklis pasiekia 455 AG. Maksimalus automobilio greitis Paul Ricard trasoje viršys 300 km/h. Ketvirtadienį ir penktadienį vyks treniruotės, o 4 valandų lenktynės startuos šeštadienį 19.30 val. Lietuvos laiku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius