Pasak ralio direktoriaus Ramūno Kliunkos, nors dar prieš kurį laiką lauke telkšojo balos, šiuo metu sniego kiekis Utenos regione primena pernai metų žiemą.
„Galiu patvirtinti, kad šiuo metu Utenos regione sniego tikrai netrūksta, todėl į „Halls Winter Rally 2012“ vyksiantiems žiūrovams rekomenduojame pasiruošti sniegingoms sąlygoms, taip pat nepamiršti šiltos aprangos“, – teigė R.Kliunka. „Iki žiūrovų atvykimo turime tikslą maksimaliai paruošti greičio ruožus, pravažiavimus bei žiūrovų zonas, kad atvykusieji gautų kuo geriausias sąlygas.“
Šiuo metu „Halls Winter Rally 2012“ trasas ruošia 10 specialiosios technikos mašinų, kurios valo sniegą nuo pačių greičio ruožų, taip pat ir nuo privažiavimo kelių. Pastarųjų kelkraščiai platinami tam, kad atvykę žiūrovai galėtų patogiau pastatyti automobilius. Prieigų prie greičio ruožų valymo darbuose ralio organizatoriams padeda ir įmonė „Utenos regiono keliai“.
Esame paruošę aikštelių automobiliams, jos yra nuvalytos, todėl spėjusios įgauti tvirtesnį pagrindą
Ralį organizuojantis, taip pat jame ir pats dalyvaujantis lenktynininkas Benediktas Vanagas pasidalijo keliais naudingais patarimais žiūrovams, susiruošusiems vykti stebėti žiemos ralio:
„Kadangi dar visai neseniai turėjome šiltesnį nei įprastai žiemos periodą, šalia kelių esančios pievos dar nėra pasiekusios tinkamo įšalo, todėl jose vertėtų vengti automobilių statymo. Priešingu atveju gali tekti vaduoti automobilį iš neįšalusios žemės spąstų. Esame paruošę aikštelių automobiliams, jos yra nuvalytos, todėl spėjusios įgauti tvirtesnį pagrindą, tačiau storu sniego sluoksniu padengtų plotų „šturmuoti“ nereikėtų, kad ir kokį gerą visureigį turėtumėte“, – teigė organizatorius. „Taip pat norėčiau akcentuoti, jog šalikelėse statyti automobilius rekomenduojame priekiu į išvažiavimą – tokiu būdu finišavus greičio ruožui visiems bus lengviau išvažiuoti.
B.Vanagas taip pat pridūrė, kad ralio pasais, tai yra – bilietais į renginį, bus prekiaujama ralio dieną greičio ruožų prieigose.
