Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

„Hunt the Wolf“ ketvirtą dieną iškritęs sniegas sukėlė problemų

„Hunt the Wolf“ varžybose dalyvaujantys lietuviai toliau skina pergales: trys „ATV Fanai Racing Team“ komandos nariai ketvirtame etape finišavo greičiausiųjų dešimtuke, tačiau Antanui Kanopkinui nepasisekė – jis etapo nebaigė.

A.Kanopkinas patyrė avariją ir nusprendė geriau nefinišuoti ketvirtą dieną, bet spėti suremontuoti gedimus ir pasirodyti pilnu pajėgumu paskutiniąją, penktąją „Hunt the Wolf“ dieną.

Tačiau kitiems trims „ATV Fanai Racing Team“ komandos nariams diena buvo itin sėkminga: jie visą laiką važiavo lyderių gretose ir tik iki finišo likus šimtui metrų įstrigo. Čia laukė bene sudėtingiausia visos dienos kliūtis, itin status nusileidimas nuo kalno, kuris lietuviams pakišo koją ir jie finišavo nuo lyderio atsilikę apie minutę.

Nepaisant to, „Hunt the Wolf“ „Crossover“ klasės įskaitoje Tomas Kaubrys, Paulius Vaišneideris ir Mindaugas Veiveris po keturių etapų užima 2-4 vietas.

Paskutinę dieną A.Kanopkinas, nebekovosiantis dėl aukščiausių pozicijų, seks paskui komandos narius ir padės jiems sudėtingose vietose – pavyzdžiui, stumiant motociklą ar persikeliant per sudėtingas vietas.

„Extreme“ klasėje dalyvaujantis lietuvis Mindaugas Lelys šioje įskaitoje užima dešimtą vietą ir paskutinę varžybų dieną turi vienintelį tikslą – finišuoti. Dėl podiumo jis jau nebekovoja, čia vietas jau išsidalijo du rumunai ir amerikietis, kurie jau gerokai atitolo nuo varžovų. Pirmąją vietą „Extreme“ klasėje užima rumunas Radu Lungu, kuris „Hunt the Wolf“ varžybose turėtų nugalėti jau trečią kartą iš eilės.

VIDEO: „Hunt the Wolf“ ketvirtą dieną iškritęs sniegas sukėlė problemų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius