Sportas gyvai

Į lenktynių trasas išriedės naujasis „Lada Granta Sport“!

Automobilių sportas ir „Lada“. Keistas žodžiu junginys, kuris nuo šiandienos yra teisingas – „Lada“ pristato žiedinėms lenktynėms paruoštą „Granta Sport“.
„Lada Granta Sport“
„Lada Granta Sport“ / Gamintojo nuotr.

Sukurti lenktynėms skirtą „Lada“ automobilį, turbūt, kilo „Renault-Nissan“ varovams. Kaip žinia, jie valdo dalį „Lada“ kompanijos (kita dalis priklauso „AvtoVAZ“). Nuo „Renault“ F-1 lenktynėse, „Nissan“ GT lenktynių serijoje iki „Dacia“ „Andros Trophy“ taurėje – „Renault-Nissan“ autosporte ne naujokai.

Tiesa, vos prieš du metus „Lada“ bandė laimę Pasaulio kėbulinių automobilių čempionate WTCC, tačiau keliose lenktynėse parodyti ne kokie rezultatai privertė juos pasitraukti.

Ir štai jie grįžta. Šiais metais su tokiu „Granta Sport“ automobiliu jie dalyvaus dviejuose WTCC etapuose – Vengrijoje ir Portugalijoje. O nuo 2013 bandys laimę visame sezone.

Rusai šiam automobiliui taip pat sukūrė naują lenktynių seriją – „Granta Cup“. Negana to, pranešama, kad privati komanda tokį automobilį ruošia pagal S2000 ralio reikalavimus ir bandys startuoti asfaltiniuose raliuose.

Techninių automobilio duomenų, deja, nežinome. Neabejojame, kad prie jo kūrimo prisidėjo „RenaultSport“ padalinys todėl esame tikri, kad rezultatai nebus prasti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius